goldenmark.com- Logo - Opinie

goldenmark.com

Opinie (88) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (512)

Ważny od: 11 sie 2022
goldenmark.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Konkurencyjne ceny, niższe ceny przy większej ilości nawet dla popularnych pozycji, krótsze czasy oczekiwania na przedmioty w cenach bardziej zbliżonych do rynkowych

7 maj 2023
Cenę i szybkość dostawy. Ostatnio zamawiałem u Państwa 1 uncję złota i równoległe zamówiłem 2.gą tej samej klasy w mennicy kapitałowej. Ale najpierw kupiłem u Państwa (to już któraś sztabka). A potem z ciekawości poszedłem do Mennicy i się okazało, że tam jest taniej a złoto miałem u siebie w ciągu tygodnia (w porównaniu do 2 miesięcy u Państwa). Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu goldenmark.com

3 sty 2024

Opinia

Sprzedają Państwo towar którego nie macie FIZYCZNIE u siebie. Zbieracie zamówienia od klientów i dopiero wtedy zamawiacie towar u producenta. Czekanie półtora miesiąca na sztabkę złota to jest żart. Oczywiście można wybrać szybszy termin dostawy, ale trzeba dopłacić i to sporo według mnie. W Tavex'ie złoto jest wysyłane NATYCHMIAST po zaksięgowaniu przez nich środków na koncie.
2 kwi 2023
Dostarczone do innego miejsca niż wskazane, nikt nie dzwonił z UPS tylko towar wrzucono od razu w inne miejsce do sklepu spozywczego dodo. Dużo zamętu, konieczność dwukrotnego kontaktu z UPS.
16 sie 2023
Nie zapominać o wysłaniu zamówienia, oraz przesyłać informacje.
20 cze 2023

Przestrzegac terminów i zoobowiązań