musclepower.pl- Logo - Opinie

musclepower.pl

Opinie (405) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1819)

Ważny od: 20 lip 2021
musclepower.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lis 2023
Zamówiona odżywka to strzał w dziesiątkę. Spory czas ją sam szukałem po sklepach gdyż częstowano mnie ją często na siłce. Połączenie smaku malin i jogurtu jest wyborne. Natomiast co do magnezu i witaminy D - już wiele miesięcy sprawdzałem składy różnych dostawców i producentów, w tym również przyswajalność supli (na co zwraca uwagę mój trener) - i na ten moment to są najlepsze jakie znalazłem na rynku.

4 lip 2023
obsługa w porządku szybkość wysyłki paczki też i zapakowanie ok. Jednakże ich marka własna HIRO LAB jest niestety już nie taka zachwycająca

Opinie nt. sklepu musclepower.pl

31 gru 2023
Myślę że za zakupy powyżej 500 zł powinny być jakieś bonusy a tu nie zbyt się staracie
4 lip 2023
9 maj 2023
Po złożeniu zamówienia Po kontakcie telefonicznym obiecano mi niż są ceny w związku z aktualną promocją na cheat meals 10%, a w trakcie odbioru zamówienia w następnym tygodniu przekazana informacja że nie ma mojego produktu od producenta i sprzedano mi inny w wyższej cenie. Nie fajnie
1 gwiazdka dlatego, że napisaliście niepełny adres i muszę czekać jeszcze dłużej
31 paź 2023

Nie polecam

Anulowanie zamówień, problemy na stronie. Zero profesjonalizmu. Nie polecam.
30 paź 2023
Anulowanie zamówień, błędy na stronie. Zero profesjonalizmu. Nie polecam.
7 maj 2023
Otwarte opakowanie z kreatywną.
13 lip 2023

Gainer