WORCRAFT.pl

Opinie (114) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (114)

Ważny od: 6 wrz 2023
WORCRAFT.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Pomimo drobnych niedogodności firma stanęła na wysokości zadania , zrekompensowała to w sposób zadawalający , polecam

firma ,wielka lipa, złożyłem zamówienie oraz opłaciłem dnia 5 05 i do tej nie otrzymałem przesyłki. Pisząc do nich o info w mojej sprawie, to odpisano mi, że mają tymczasowe trudności z wykonaniem mojego zamówienia. Więc przestrzegam przed tą firmą, jest firmą nierzetelna nie dbająca o klienta.

Opinie nt. sklepu WORCRAFT.pl

nie dostałam mojego zamówienia, czekam już 10 dni, nie ma kontaktu telefonicznego z worcraft, w mailu nie dosta lam linka śledzącego moje zamówienie.
21 kwi 2024

zamówienie 10940:zamówienie złożyłem 15.04.2024 z…

zamówienie złożyłem 15.04.2024 z terminem dostawy na 16.04.2024,dzisiaj jest 21.04.2024 i dalej nie wiem kiedy dotrze do mnie przesyłka.
27 kwi 2024
Zamówiłem pistolet lakierniczy akumulatorowy i do dziś nie dotarł, a miał być w ciągu 2 dni.
20 kwi 2024
Dostawy po tygodniu nadal nie ma
Pamiętajcie o klientach.
Nie będziecie wdzięczni za opinię! Na stronie firmy dostarczamy w ciągu 24 godzin. Ha! Ha! Jeżeli klient czeka 6 dni/144 godziny. I magiczne słowo 'Przepraszam, no co ja mogę Panu powiedzieć' Żenada co?
23 mar 2024
Bateria do odkurzacza wystarcza na 20 min gdzie wcześniej została naładowana na 100%
Czekam na nadanie przesyłki już tydzień i dalej nie została nadana do kuriera
30 mar 2024

Uwaga – oszustwo!

Wzięli zapłatę - towaru nie wyśłali. Pieniędzy nie zwracają.
25 lut 2024
Zamówienie przyjęte 18 dziś mamy 24 nic się nie dzieje. Jeśli tak ma wyglądać obsługa zamówienia to ja dziękuję.
8 lis 2023
Nie do końca dobrze spakowane zamówienie .np.tarcza tnąca sztuki się zgadzają ale rodzaj do czego już nie ale można przeżyć przyda się.
1 lis 2023
Witam Nie uwzgledniono kodu rabatoweo Przy składaniu zamówienia kwota zakupów zawierała rabat a odbierając przesyłke kwota była powiekszona o 5% co było dośc niezreczna sytuaca bo nie byłam przygotowana na zapłacenie wyzszej kwoty niz wartosc zamówienia
17 lis 2023
Mini pilarka akumulatorowa miała być z dwoma akumulatorami a dostarczona w ogóle bez ładowarki i ani jednego akumulatora.Zostałem wprowadzony w błąd przez stronę internetową. Jestem bardzo rozczarowany i zawiedziony
22 gru 2023
Otrzymane akumulatory są niezgodne z zamówieniem. Trzeba je zmodyfikować modyfikacji i przełożyć do starej obudowy wtedy można używać.
24 gru 2023
Towar powinien być wysyłany zgodnie z zamowieniem.W przeyłce brakowało jednej pozycji (tarczy diamentowej). Taki prezent na święta ?
19 paź 2023
Nieterminowa i przedłużająca się dostawa