giacomo.plOpinie

: 2 699Bardzo dobryCertyfikowany sklep

giacomo.pl - Najwyższej jakości odzież męska na każdą okazję.

W tym sklepie internetowym znaleźć można najwyższej jakości elegancką odzież męską, inspirowaną nowoczesnym włoskim stylem. W łatwy sposób przygotujesz stylizację ślubną, biznesową, czy smart casual, a następnie wzbogacisz ją oryginalnymi dodatkami.
"DESIGN MAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kopanina 54/56
60-105 Poznań
Karol Olejniczak, Zbigniew Markowski

Opinie nt. sklepu giacomo.pl

4.76/5.00

Opinie (1 355) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu giacomo.pl

1 tydzień temu
Zalety to: + wymiary zgadzają się z tabelą rozmiarów + wyprzedaż to faktycznie wyprzedaż + jakość ubrań jest rewelacyjna + można kupić bawełniane koszule z domieszką elastanu (rzadkość w tego typu sklepach) + w cenie poprawki krawieckie -> mistrzostwo - jedyny znany mi taki sklep, który oferuje taką usługę + ekspresowa wysyłka (miałem darmową - być może trafiłem na promocję?) Minusy: - chciałbym kiedyś zobaczyć garnitur (spodnie i marynarka) w rozmiarze 182/104/100. Niestety żaden ze znanych mi sklepów z garniturami nie ma takiego rozmiaru w swojej ofercie :(
1 tydzień temu
Jak najbardziej polecam szybki czas realizacji zamówienia,świetna jakość w porównaniu do konkurencji,która niestety ostatnio bardzo się popsuła. Obsługa w sklepie również na plus ponieważ wykazują zainteresowanie potencjalnym klientem.Jedyny minus jeśli chodzi o sklep stacjonarny to usilne wciskanie dodatkowych produktów i zbyt szybkie podejście do klienta.Dajcie nam chwilkę na zastanowieniem się zanim zaoferujecie swoją pomoc i będzie wszystko na 6!:)
2 tygodni(e) temu
Dobra jakość sprzedawanych butów i koszul. Wcześniej kupiłem także parę rzeczy w sklepie stacjonarnym i jestem zadowolony. Obsługa także jest w porządku. Natomiast problem jest z rozmiarami. Należy urealnić rzeczywiste rozmiary obuwia i koszul, aby klient nie musiał dokonywać zwrotów. Nie najlepiej to świadczy o sprzedawcy i producencie, że rozmiar podany w centymetrach nie odpowiada rzeczywistości.
Nareszcie znalazłem sklep, gdzie rozmiary podane na stronie zgadzają się z rzeczywistością. Przy moich blisko 2 m wzrostu to się nie zdarza. A tutaj? Proszę 😀 Garnitur dotarł do sklepu stacjonarnego szybciej niż deklarowano, przemiła i fachowa obsługa w salonie. Garnitur jak szyty na mnie. Polecam 👍
Jestem b. zadowolony z super kontaktu z Firmą, jak również czat z konsultantką. Jakość spodni b dobra. Polecam. Wszystko sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Polecam.
2 tygodni(e) temu
Wszystkie produkty z dobrego gatunku, ładne szwy, dopasowane fasony do sylwetki. Całość dobrze zapakowana. Z chęcią wrócę do sklepu w razie potrzeby.
3 tygodni(e) temu
Wszystko działa prawidłowo ,ale nie wiem jak terminowe jest odsyłanie pieniędzy za zwrot bo jeszcze nie otrzymałem a jest blisko 2 tyg.
3 tygodni(e) temu
Profesjonalizm. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo miła obsługa. Bardzo prosty zwrot towaru.
2 tygodni(e) temu
Towar bardzo szybko nadeslany. Komunikacja wspaniała. Jestem pod wrażeniem. Polecam ten sklep.
3 tygodni(e) temu
Bardzo dobra jakość produktu za równie dobrą cenę, jestem zadowolony z zakupionej marynarki.
3 tygodni(e) temu
Rozmiarówka kurtki jest zaniżona. Z jakości wykonania i materiału jestem bardzo zadowolona
3 tygodni(e) temu
Najlepszy sklep dla stylowego mężczyzny. Ubrania z materiałów o doskonałej jakości.
2 tygodni(e) temu
Szybka realizacja a w salonie w Koszalinie przemiła i fachowa obsługa. Gratulacje.
1 tydzień temu
Naprawdę szybka i profesjonalna realizacja zamowienia, dobrej jakości koszule.
2 tygodni(e) temu
Bardzo nowoczesna moda, ale - co ważne - w wykonaniu polskiej firmy. Polecam!
2 tygodni(e) temu
Szybka realizacja i profesjonalna obsługa przy odbiorze produktów w sklepie
3 tygodni(e) temu
Bardzo dobra jakość produktu, serdeczny kontakt ze strony sklepu, polecam!
4 tygodni(e) temu
Koszule świetne, zakup i dostawa odbyły się szybko i bez problemów. Polecam
1 tydzień temu
Czas realizacji, jakość świadczonych usług, jakość otrzymanego zamówienia.
3 tygodni(e) temu
Spodnie bardzo ładne. Są wykonane z bardzo dobrego materiału. Dobra cena.