fitom.plOpinie

fitom.pl- Logo - Opinie
fitom.pl- Logo - Opinie

fitom.pl - Zabawki, zabawki ogrodowe, artykuły szkolne

Odkryj świat dziecięcych marzeń... Tu marzenia możesz spełnić, oszczędzając czas i pieniądze... Marzenia, te małe i te duże zawsze spełniane są błyskawicznie...
Fitom Tomasz Jurkowski
łukasińskiego 27/16
05-820 Piastów
CEIDG REGON 141655594
Tomasz Jurkowski

Opinie nt. sklepu fitom.pl

4.90/5.00

Realizacja w terminie szybszym, niż przewidywany. Produkt zgodny z opisem, cena bardzo konkurencyjna. Do zamówienia dołączony gratis prezent niespodzianka :-) Serdecznie polecam i zawsze wracam :-)
Czytaj dalej

inne ceny w necie niż w sklepie stacjonarnym. W obecnych czasach rzadko spotykana praktyka, a jednak w tym sklepie można ją spotkać

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu fitom.pl

Wszystko super - nie ma się do czego przyczepić :)
Świetny kontakt. Expresowe przygotowanie zamówienia. Możliwość odbioru osobistego.
Expresowa realizacja, możliwość odbioru osobistego.
Szybka realizacja zamówienia
Co prawda musiałem zrezygnować z zakupów, ponieważ okazało, się, że w magazynie nie ma jednego z produktów, niemniej kontakt bardzo szybki oraz bezproblemowy zwrot pieniędzy.
Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Polecam
Cena, szybka realizacja
szybko, sprawnie
POLECAM w 100%
Super sprzedawca
Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie, ponieważ mają produkty dostępne od ręki w dobrych cenach. Niestety ostatnio zawiodłam się na serwisie sklepu, gdy składane zamówienie automatycznie uzyskiwało status anulowania. Pani odbierająca telefon kompletnie nie miała chęci mi pomóc, aż w końcu zaczęła być nieprzyjemna.
Duzy wybor zabawek, super ceny. Jedna mala uwaga: kontakt telefoniczny niemozliwy (przynajmniej mi sie nie udalo... Kilkanascie prob i non stop zajety numer). E-mail za to dziala :-)
Bardzo szybka i bezproblemowa dostawa, towar wykonany bardzo starannie i zgodny z opisem. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry , informacje na każdym etapie drogi przesyłki.
Gorąco polecam Towar wysłany bardzo szybko, na bieżąco jest się informowanym o etapach zamówienia, towar dobrze zabezpieczony. Dziękuje i napewno ponownie zrobię zakupy.
Ekspresowa wysylka - gra zamowiona w piatek rano, a we wtorek juz byla na miejscu. Towar najwyzszej jakosci i bezpiecznie zapakowany.
Kontakt super.Przesyłka ekspresowa.Plecak coolpak na kółkach na żywo wygląda jeszcze lepiej .Polecam zakupy fitom.pl w 100
szybka dostawa, zamówiony towar bardzo dobrej jakości, maska vadera doceniona przez syna - ściąga ja tylko na noc :-)
Transakcja wzorowa, na każdym etapie zamówienia otrzymywałam stosowne informacje. Realizacja błyskawiczna.