nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9676)

Ważny od: 24 lis 2015

Wszystko przebiegło właściwie.
20 cze 2023
Sprawna obsługa, towar zgodny
23 gru 2023
Super talerze w dobrej cenie.
28 gru 2023
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze talerze i ich świetne ceny. Zawsze staramy się dostarczać najlepszej jakości produkty w przystępnej cenie, więc cieszymy się, że to doceniasz. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
szybko, towar zgodny, polecam
Wszystko ok zgodnie z opisem
10 gru 2023
Wszystko ok. Wszystko na czas
Szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane. W Nakrywamy.pl ponad wszystko cenimy sobie wygodę i zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i w najlepszej możliwej jakości.
2 gru 2023
Wszystko było dobrze. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl ponad wszystko cenimy sobie wygodę i zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i w najlepszej możliwej jakości.
29 lis 2023
Szybka realizacja zamówienia
29 lis 2023
Wszystko w porządku. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia z nami i doceniamy Twoje miłe słowa.
Szybko, zgodnie z zamówieniem
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl naszym celem jest zawsze dostarczanie wysokiej jakości usług i produktów naszym klientom. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej dostawy zamówienia!
9 lis 2023
Szybko i solidnie zapakowane
10 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoja paczka została bezpiecznie i szybko zapakowana. Jesteśmy dumni z tego, że każdy klient ma z nami świetne doświadczenia, więc cieszymy się, że jesteś zadowolony. Dziękujemy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoją opinią!
5 lis 2023
Bardzo dobra jakość wykonania
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i to dla nas zaszczyt wiedzieć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Z niecierpliwością czekamy na dostarczenie większej liczby najwyższej jakości produktów w przyszłości!
31 paź 2023
Super jakość, szybka wysyłka.
10 lis 2023
Dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i szybką dostawę, więc cieszymy się, że jesteś zadowolony z tego, co mamy do zaoferowania. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się zakupami u nas!
30 paź 2023
Bardzo ładny zestaw obiadowy
9 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że zestaw obiadowy przypadł Ci do gustu. Wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów do domu, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów się spotkamy!
18 paź 2023
Wszystko w czasie i na medal.
20 paź 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z Nakrywamy.pl było na najwyższym poziomie i że wszystko było na czas! W Nakrywamy.pl staramy się konsekwentnie zapewniać wyjątkową obsługę naszym klientom i jesteśmy wdzięczni za uznanie naszej ciężkiej pracy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
3 paź 2023
Mąż był zadowolony z prezentu
10 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że Twój mąż był zadowolony z prezentu. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty i usługi, które przekraczają oczekiwania klientów i sprawiają im radość. Cieszymy się, że mogliśmy uczynić dzień Twojego męża wyjątkowym! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię.
3 paź 2023
Sztucce super,szybka dostawa.
10 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że sztućce przypadły Ci do gustu i że udało nam się szybko je do Ciebie dostarczyć. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać klientom najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. Doceniamy Twój biznes i mamy nadzieję, że będziesz o nas pamiętać w przyszłości!
20 wrz 2023
Szybka wysyłka i ostrość noży
21 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Jesteśmy dumni z naszej szybkiej wysyłki i ostrości naszych noży, więc cieszymy się, że jesteś zadowolony z obu. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
16 wrz 2023
Dobrze zapakowane, dobre ceny
19 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywne opinie! Naprawdę to doceniamy. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze ceny i upewnić się, że ich zamówienie dotrze nieuszkodzone. Miej oko na więcej świetnych ofert od nas!