nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9647)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Polecam, bardzo szybka realizacja zamówienia.
Szybka dostawa,
Naprawde profesjonalna firma z szybka reakcja . POLECAM
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że mogliśmy zapewnić profesjonalne doświadczenie i szybki czas reakcji. Jesteśmy dumni z dostarczania doskonałych usług i cieszymy się, że podobało Ci się u nas!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję! Jesteśmy zachwyceni w Nakrywamy.pl, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenie. Staramy się, aby doświadczenia każdego klienta były jak najlepsze i jesteśmy wdzięczni, że to zauważyłeś. Twoje wsparcie jest tym, co nas napędza, więc dziękujemy Ci z całego serca.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że lubisz korzystać z Nakrywamy.pl. Jesteśmy dumni z dostarczania wyjątkowej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, i wspaniale jest wiedzieć, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania. Twoja opinia jest dla nas bezcenna i pomoże nam w dalszym wprowadzaniu ulepszeń i zapewnianiu naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią naszej rodziny Nakrywamy!
Doskonałe miejsce na zakupy on line. Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny, świetna komunikacja i szybka dostawa. Czego chcieć więcej. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupionego towaru, jak też standardu obsługi - szybka reakcja na zamówienie, wysyłka i dostawa. Przećwiczyłam także zwrot spowodowany nieuwagą i zamówieniem innego towaru niż zamierzałam (wielkość łyżeczek). Zwrot nastąpił równie bezproblemowo co zakup. Polecam i sama chętnie skorzystam ponownie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na podzielenie się tak niesamowitą recenzją. Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie tak przyjemne, począwszy od wyboru produktów w atrakcyjnych cenach, a skończywszy na szybkiej komunikacji i dostawie. Doceniamy Twoją opinię na temat naszej polityki zwrotów i cieszymy się, że był to bezproblemowy proces. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów będziesz naszym klientem!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenie. Naprawdę doceniamy miłe słowa, które motywują nas do dalszego wprowadzania innowacji i zapewniania naszym klientom przyjemnej obsługi. Ważne jest dla nas, abyśmy zawsze dążyli do doskonałości i dziękujemy za poświęcenie czasu, aby dać nam znać, jak bardzo podobało Ci się Twoje doświadczenie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z oferowania najlepszej obsługi klienta i cieszymy się, że nasz zespół był w stanie przekroczyć Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie!
Wszystko super
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że spełniliśmy tę obietnicę!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania i że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Za każdym razem staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i upewnić się, że nasi klienci są zawsze zadowoleni. Doceniamy Twoje miłe słowa i dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności!