nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2017) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9475)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozostawienie tak wspaniałej recenzji! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe usługi, a słyszenie, że udało nam się to zrobić, jest naprawdę satysfakcjonujące. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za 5-gwiazdkową recenzję! W Nakrywamy.pl absolutnie doceniamy Twoją opinię i jesteśmy wdzięczni, że miałeś tak wspaniałe doświadczenie. Za każdym razem staramy się zapewnić wysoką jakość usług i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Doceniamy Twoje miłe słowa i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że byłeś zadowolony ze swoich. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji, to wiele dla nas znaczy!
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszą usługą i naprawdę doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze szukamy sposobów na ulepszenia. Twoja opinia pomaga nam to robić! Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i cieszymy się, że Twoja wizyta była przyjemna. Twoja opinia jest zawsze doceniana i pomaga nam zapewnić jeszcze lepszą obsługę w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl i będziemy nadal starać się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Czajnik z Olkusza b. ładny i dobrej jakości. Dostawa szybka.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i że dostawa była szybka. W Nakrywamy.pl staramy się, aby znalezienie idealnych polskich produktów było tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe - wspaniale jest widzieć, że nasze wysiłki są doceniane!
Bardzo szybka dostawa, starannie wszystko zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywne opinie! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i w dobrym stanie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i wygląda na to, że osiągnęliśmy ten cel! Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję.
zamówienie kompletne, bardzo szybko dotarło do adresata
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl doceniamy szybką dostawę i cieszymy się, że doświadczyłeś tego z nami. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości szybko i sprawnie i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie!
Produkty w dobrej cenie, szybka wysyłka. Super!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że znalazłeś nasze produkty w dobrej cenie, a wysyłka była szybka. Doceniamy Twoje wsparcie i ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci zawsze mają z nami wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję i ocenę! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl staramy się tworzyć jak najlepsze doświadczenia zakupowe online, więc Twoja pozytywna opinia jest dla nas ogromnym wsparciem! Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami.
Szybka dostawa zgodna z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i zgodnie z oczekiwaniami. W Nakrywamy.pl staramy się zawsze zapewniać doskonałą obsługę i cenimy opinie klientów. Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam 5-gwiazdkowej recenzji! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim doświadczeniu. Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
Produkt zgodny z zamówieniem szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję za miłe słowa. Cieszymy się, że zamówiony produkt dotarł szybko i był dokładnie taki, jak oczekiwałeś! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z zakupów i naprawdę doceniamy Twoją pozytywną recenzję. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Naprawdę to doceniamy! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty. Mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się zakupami u nas w przyszłości!

Naczynia piękne - kolekcja Daisy Lubiana

Naczynia piękne . Doceniam jakość , wygląd i praktyczną cechę jak możliwość mycia w zmywarce . Wszyscy zachwyceni głębokością talerza do zupy .
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat jakości, wyglądu i praktyczności naszych talerzy. W Nakrywamy.pl staramy się wnosić radość i wygodę do Twojej kuchni i cieszymy się, że to doceniasz. Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Poważnie traktujemy opinie klientów i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Wierzymy w zapewnianie naszym klientom wyjątkowych doświadczeń, więc przykro nam, że tym razem ich nie miałeś. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy klient miał przyjemne doświadczenia na Nakrywamy.pl i doceniamy Twój wkład, ponieważ pomaga nam to stawać się lepszymi każdego dnia.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl. Za każdym razem staramy się stworzyć przyjemne doświadczenie i wspaniale jest słyszeć, że tym razem nam się udało. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i 5-gwiazdkową ocenę. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Naszą misją w Nakrywamy.pl jest stworzenie przyjemnego i łatwego doświadczenia zakupowego i cieszymy się, że mogliśmy Ci to zapewnić. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności!