nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9669)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Udany zakup

Jestem zadowolona z zakupu.Produkt zgodny z opisem .
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną ocenę! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Naprawdę doceniamy Twój pozytywny komentarz i czekamy na ponowne powitanie wkrótce!

Łyżeczki gerlach

przesyłka dotarła szybko , produkt zgodny z opisem , polecam
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoja paczka dotarła szybko i że spełniła Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali dokładnie to, czego oczekują podczas zakupów u nas - dotyczy to jakości, szybkości dostawy i dokładności opisu produktu. Dziękujemy, że dałeś nam kciuka w górę i poleciłeś nas innym!
MX
MARIA X.
Chojnice
20 lis 2023
Estetyczne garnki, praktyczne do przechowywania rączki
21 lis 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty są zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Staramy się dostarczać najlepsze artykuły kuchenne, które są nie tylko użyteczne, ale także atrakcyjne wizualnie. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.
20 lis 2023

Obdarowana osoba bardzo zadowolona z prezentu, a ja z szybkiej i profesjonalnej obsługi. Polecam :-)
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że Twój prezent okazał się strzałem w dziesiątkę i że masz pozytywne doświadczenia z naszym serwisem. W Nakrywamy.pl staramy się, aby każdy miał z nami łatwe i profesjonalne doświadczenie. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię - będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że każdy będzie zadowolony z zakupów!
Wszystko w porządku.
21 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i naprawdę satysfakcjonujące jest słyszenie takich opinii od naszych klientów! Jeszcze raz dziękujemy i nie możemy się doczekać, aby służyć Ci więcej w przyszłości.
21 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia i że byliśmy w stanie zapewnić Ci usługę, której oczekiwałeś. Staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni, więc Twoja pozytywna opinia wiele dla nas znaczy. Doceniamy Twoje wsparcie!
20 lis 2023
Zastawa piękna i ekspresowa dostawa
21 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz naszą piękną zastawę stołową i szybką dostawę. Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że każdy klient ma z nami wspaniałe doświadczenia i wspaniale jest słyszeć, że im się to udało! Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się nową zastawą stołową przez wiele kolejnych posiłków.
20 lis 2023
Szybko, sprawnie towar dobrze zapakowany
21 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się, że produkt dotarł szybko, sprawnie i był dobrze zapakowany. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zakupy były przyjemne i bezproblemowe, dlatego cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze usługi okazały się pomocne. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze i najbardziej pomocne usługi i doceniamy Twoje wsparcie. Jeszcze raz dziękujemy!
Czas realizacji zamowienia
21 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię! Doceniamy to, jak nasi klienci postrzegają nasze usługi. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze zamówienia były realizowane w najszybszy możliwy sposób, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu jakości. Rozumiemy, że czas dostawy może być problemem i zawsze pracujemy nad poprawą zarówno szybkości, jak i jakości naszych usług. Mamy nadzieję, że nadal będziesz zadowolony z zakupów u nas.
super :)
21 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia i że nasze usługi sprawdziły się w Twoim przypadku. Nasz zespół wkłada wiele wysiłku w zapewnienie każdemu klientowi wspaniałych doświadczeń z nami, więc naprawdę doceniamy, gdy otrzymujemy informacje zwrotne od klientów takich jak Ty. Dziękujemy!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywna ocenę! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W Nakrywamy.pl staramy się oferować wyjątkowe doświadczenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na Twój powrót!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia z nami - doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do ciągłego ulepszania naszych usług. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i miło nam słyszeć, że udało nam się to częściowo osiągnąć. Doceniamy Twoją szczerą opinię - dziękujemy za bycie częścią rodziny Nakrywamy.pl!
18 lis 2023
Szybka i sprawna transakcja, wszystko zgodnie z opisem. Polecam.
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i zgodnie z planem. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się być najlepsi - Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
18 lis 2023
Pakowanie i szybka dostawa
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Naprawdę doceniamy Twój pozytywny komentarz i czekamy na ponowne powitanie wkrótce!