nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.plOpinie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

18 lut 2022
Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Przesyłka była porządnie zapakowana, naczynia dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. W komplecie sztućców, który zamówiłam, 3 łyżeczki nie pasowały do kompletu. Stwierdziłam, że nie jest to jakiś straszny problem i nie złożyłam reklamacji, ale napisałam e-mail z informacją o tej różnicy i załączyłam zdjęcie różniących się elementów nakrycia. Szybko otrzymałam informację zwrotną, że właściwe łyżeczki zostały wysłane na mój adres. Miło, prawda? ;)

2 maj 2022
Niestety, ale jest mi bardzo przykro. Pierwszy raz zamawiałam coś w państwa sklepie. Było to 7 kubeczków. 6 zaparkowanych razem i jeden oddzielnie "omotany" folią bąbelkową i zapakowany do pudełeczka tekturowego, zabezpieczony na maksa. Odpakowanie go zajęło mi sporo czasu, a zrobiłam to na szczęście przy panu kurierze. Po rozpakowaniu okazało się, że jest on uszczerbiony i to bardzo widocznie co wskazuje na to, że osoba która go pakowała musiała to zauważyć. Wartość kubka to ok. 11 złotych, tak że nie chodzi o wartość tylko o zwykłą przyzwoitość. Oczywiście pan kurier spisał reklamację, a mnie pozostała frustracja. Tak się po prostu nie robi.☹️

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Część naczyń przyjechała potłuczona, od niemal tygodnia brak jakiejkolwiek odpowiedzi na zgłoszoną reklamację.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzień dobry, mimo ustawowego czasu 14 dni na odpowiedź na zgłoszenie reklamacyjne, bardzo staramy się odpowiadać szybciej. Z tego co widzieliśmy sprawa jest już załatwiona. Pozytywnie rozpatrzone, z wymianą uszkodzonych elementów na nowe.
20 sty 2023
27 gru 2022
24 gru 2022
12 sty 2023
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Pani pomóc. Z czego wynika Pani niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani pytania? Zapraszamy do kontaktu - bok@Nakrywamy.pl
21 gru 2022
16 gru 2022
28 lis 2022
brak info o wysylce, brak odpowiedzi na monitorujacy email, trzeba wykonac telefon aby cokolwiek sie dowiedziec !
2 gru 2022
Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Chcemy zaznaczyć, że otrzymaliśmy jedną wiadomość mailową od Państwa i na tą od razu odpowiedź została wysłana. Prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM
28 wrz 2022
Zostały wystawione komplety których nie ma na stanie ! To po co ktoś je wystawia zmarnowalam bardzo dużo czasu na skompletowanie zamówienia I zapłaciłam po czym okazuje się że nie ma zestawu. Pieniądze zostały zwrócone Ale po co marnować czas jak niewiadomo czy wybrane produkty będą dostępne
10 paź 2022
Dzień dobry, rozumiemy Pani rozczarowanie, jednak jesteśmy sklepem internetowym i nie wszystkie towary mamy na stanie magazynowym. Część produktów jest pod zamówienie klienta, jak w przypadku Pani zakupu, o czym informujemy i pod ceną danego produktu i w mailu potwierdzającym zamówienie (informacja o przedłużonym czasie wysyłki). Produkty na zamówienie klienta są sprowadzane po ich zamówieniu, a stany magazynowe aktualizowane co kilka dni. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności!
8 wrz 2022
Zamówiłam paczkę w czwartek tydzień domu, dzisiaj miała paczka zostać dostarczona ale niestety dostałam informacje ze zostanie dopiero dostarczona w poniedziałek:( strasznie smutno z tego problemu. pozdrawiam Magdalena Kluczewska
13 wrz 2022
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. Zamówienie zostało wysłane 4-go dnia roboczego. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności!
9 sty 2023
Sztućce porysowane, czarny nalot na łyżeczkach. Poprzyklejane naklejki na sztućce, widelczyki ładnie zapakowane w kartonik. Nie można było wszystkiego tak zapakować..Bardzo słabo
12 sty 2023
Dzień dobry, 99,9% zgłaszanych reklamacji jest rozpatrywana na korzyść klienta. Czy w Państwa przypadku reklamacja została zgłoszona? reklamacje składamy mailowo na adres: reklamacje@nakrywamy.pl
14 sie 2022
Poprawić czas realizacji zamówień