nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2136) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9640)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Piękne rzeczy ,ale jedno naczynie do zapiekania nie przetrwało transportu ( źle zapakowane- zabezpieczone).
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą jakość i przykro nam, że jeden z Twoich produktów nie przetrwał dostawy. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług pakowania i dostawy, dlatego doceniamy, że poświęciłeś czas, aby poinformować nas o tym problemie.
Paczkę dostarczono szybko, ale niestety były potłuczone talerze.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że Twoja przesyłka dotarła szybko. Rozumiemy również Twoją frustrację z powodu uszkodzonych talerzy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy zgłosić nam reklamację drogą mailową, dołączając zdjęcia uszkodzonych elementów wraz z opisem. Na ich podstawie będziemy mogli wymienić uszkodzone elementy na nowe.
9 sty 2024

Można lepiej

Na stronie internetowej towar jest, zamówiłam, okazało się że brak w magazynie. Z plusów - szybki powrót kosztów na konto
28 gru 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia związane z procesem zwrotu pieniędzy. Rozumiemy, jak denerwujące może być to, że produkty są niedostępne w magazynie, i staramy się, aby nasze zapasy były zawsze aktualne. Zawsze dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i mamy nadzieję, że w przyszłości ten problem nie będzie miał miejsca. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
26 gru 2023
10 gru 2023
8 gru 2023
trochę długi czas dostawy
23 lis 2023
Większa kontrola co macie na magazynie
28 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najbardziej aktualny i kompletny wybór dostępnych produktów. Nieustannie szukamy sposobów na usprawnienie naszej działalności i zapewnienie każdemu klientowi przyjemnych zakupów u nas. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
31 paź 2023

polecajka

Gdyby nie fakt, że połowa zamówionych spodeczków pod filiżanki była rozbita dałabym5 gwiazdek
10 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Przepraszamy, że połowa spodków do Twojego zamówienia była uszkodzona i mamy nadzieję, że nie wpłynęło to zbytnio na Twoje doświadczenie. W Nakrywamy.pl jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twoją szczerą recenzję i dziękujemy za danie nam szansy!
25 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług! Doceniamy Twoją szczerą opinię. Rozumiemy, że 3/5 gwiazdek to nie najlepszy wynik, ale staramy się, aby Twoje doświadczenia z nami były szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. W Nakrywamy.pl cenimy sobie zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i bardzo poważnie traktujemy opinie takie jak Twoja. Mamy nadzieję, że wkrótce spróbujesz ponownie!
11 paź 2023

Brak 1 widelca

Garnki bardzo fajne. Sztućce też ocenę obniżam za to, że brakowało 1 widelca w komplecie 😞
12 paź 2023
Dzień dobry, braki w otrzymanym zamówieniu lub uszkodzenia, bardzo proszę zgłaszać mailowo do sklepu. Każda paczka jest pakowana pod nadzorem kamer; mamy możliwości sprawdzenia przesyłki i zamówienia, na podstawie zgłoszenia mailowego. Kontakt do Działu Reklamacji: reklamacje@nakrywamy.pl
8 paź 2023
Patelnia o średnicy 20 cm zniekształcona. Powinna być przeceniona.
10 paź 2023
Dzień dobry, uszkodzenia produktów bardzo prosimy zgłaszać mailowo pod adresem reklamacje@nakrywamy.pl. Nakrywamy.pl nie prowadzi sprzedaży uszkodzonych produktów, dlatego jeśli Państwo taki otrzymali, bardzo prosimy o informację zwrotną. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy!
27 wrz 2023
nie dokładnie obcina, chyba po naciśnięciu ząbki są
4 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
18 lip 2023

Uszkodzenie i brak towaru

W jednym zamówieniu najpierw zabrakło możliwości dostawy części produktów, a potem inna część zamówienia została uszkodzona i opóźniła wysyłkę. Jedynie Obsługa klienta uratowała ocenę od jednej gwiazdki.
26 cze 2023
Dostawę brakującego zamówienia filiżanka, czajnik, podstawek
21 maj 2023
Brak dostępności oferowanego produktu. Jest natomiast informacja zwrotna. Brak konkretnej oferty zwrotu wpłaconych środków.
9 maj 2023
Długi czas dostawy, niektóre naczynia posiadają wadę
10 maj 2023
Dzień dobry, naczynia z wadami fabrycznymi są wymieniane na podstawie zgłoszenia reklamacji. Zapraszamy do kontaktu: reklamacje@nakrywamy.pl
21 kwi 2023
Towar przyszedł zgodnie z zamówieniem. Długi czas oczekiwania (tydzień+)
24 kwi 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Złożyli Państwo zamówienie na produkty, których CZAS WYSYŁKI wynosi do 5 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Zamówienie wysłaliśmy 3-go dnia, kurier dostarczył je 5-go dnia roboczego od złożenia zamówienia. Staramy się zamówienia realizować jak najszybciej, niektóre produkty są jednak sprowadzane na indywidualne zamówienie Klienta, jak w tym wypadku.