nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9647)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

(1983)
Doskonałe miejsce na zakupy on line. Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny, świetna komunikacja i szybka dostawa. Czego chcieć więcej. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupionego towaru, jak też standardu obsługi - szybka reakcja na zamówienie, wysyłka i dostawa. Przećwiczyłam także zwrot spowodowany nieuwagą i zamówieniem innego towaru niż zamierzałam (wielkość łyżeczek). Zwrot nastąpił równie bezproblemowo co zakup. Polecam i sama chętnie skorzystam ponownie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na podzielenie się tak niesamowitą recenzją. Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie tak przyjemne, począwszy od wyboru produktów w atrakcyjnych cenach, a skończywszy na szybkiej komunikacji i dostawie. Doceniamy Twoją opinię na temat naszej polityki zwrotów i cieszymy się, że był to bezproblemowy proces. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów będziesz naszym klientem!

Zadowolona klientka

Szybka wysyłka i bardzo dobrze zapakowane rzeczy. Ogromny plus za ogromny wybór produktów na różne okazje. To już moje kolejne zakupy na nakrywamy.pl i na pewno nie ostatnie. Ostatnio zakupione złote sztućce myje w zmywarce i nic się nimi nie dzieje. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką wysyłkę i dobrze zapakowane produkty, a także ogromny wybór produktów na każdą okazję! Świetnie wiedzieć, że Twoje złote sztućce wytrzymują również zmywanie w zmywarce! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją lojalność i czekamy na kolejny zakup!
Przesyłka została szybko nadana i była bardzo dobrze zapakowana. Sklep ma opcję zakupu z PayPo i jest to bardzo wygodne. Ceny atrakcyjne. Talerze w rzeczywistości wyglądają odrobinę inaczej, na zdjęciach kolor był delikatniejszy, ale zdecydowałam je zatrzymać.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłaś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało wysłane szybko i dotarło bezpiecznie. Zgadzamy się, że PayPo jest wygodną opcją dla naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były konkurencyjne. Rozumiemy, że kolor talerzy mógł nie być dokładnie taki, jakiego oczekiwałaś, ale mamy nadzieję, że i tak Ci się spodobają. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas - czekamy na Ciebie wkrótce!
24 mar 2024
Krótki okres oczekiwania na zakupiony towar bardzo dokładnie i starannie zabezpieczony i wszystko dotarło do mnie idealnym stanie. Bardzo dziękuję i mam jeszcze kilka pozycji które chciałabym kupić 🙂.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że Twoje zakupy dotarły do Ciebie szybko i w jednym kawałku. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i bezpiecznie, i wygląda na to, że i tym razem nam się to udało! Cieszymy się, że wkrótce będziesz naszym stałym klientem.
Zdecydowanie polecam! Świetny kontakt ze sprzedającym, najwyższa jakość produktów, bardzo konkretnie zapakowane! Szczerze mówiąc zamówienie, które przyszło przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania co do jakości produktu i opakowania. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze doświadczenia, a Wasze opinie motywują nas do dalszego działania! Jeszcze raz dziękujemy za udostępnienie!
Bardzo dobra jest współpraca z firmą. Zamówione produkty są bardzo dobrej jakości, przyszły do mnie szybko, dobrze zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem. Gorąco tę firmę polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości i cieszymy się, że Twój dotarł bezpiecznie i szybko. Zadowolenie klienta jest podstawą naszej misji i cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy Ci służyć!
Komplet bardzo ładny, talerze ciężkie, masywne kupowałam 2 zestawy i były zdecydowanie delikatniejsze. Bardzo dobrze zapakowane, dotarło bez uszkodzeń. Dziękuję i serdecznie polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że zestaw przypadł Ci do gustu i że dotarł bezpiecznie. Jeszcze raz dziękujemy i doceniamy Twoją rekomendację!
30 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Obawiałam się ,że zestaw może dotrzeć potłuczony, myliłam się, całość starannie zabezpieczona na czas przesyłki. Polecam sklep :)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za recenzję! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i doświadczenie. Miło słyszeć, że jesteś zadowolony z zamówienia i że dotarło ono w idealnym stanie. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas - naprawdę to doceniamy!
Szybka dostawa. W paczce znalazły się pobite talerze. Po złożeniu reklamacji (wysłane zdjęcia) bez problemu nowe talerze były u mnie za 2 dni :) Polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że doświadczyłeś szybkiej dostawy i że mogliśmy szybko rozwiązać problem z uszkodzonymi elementami zastawy. Staramy się oferować naszym klientom bezproblemowe doświadczenie za każdym razem, gdy robią u nas zakupy, a Twoje doświadczenie jest tego dowodem. Jeszcze raz dziękujemy za twoją opinię, to naprawdę wiele dla nas znaczy.

Doskonały produkt i serwis

Wszystkie produkty zgodne z ofertą, kubki termiczne wysokiej jakości za cenę niezwykle korzystną. Starannie spakowana przesyłka, bezzwłocznie doręczona.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania i że nasze ceny były korzystne. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i ciężko pracujemy, aby zapewnić terminową wysyłkę wszystkich zamówień. Jeszcze raz dzięki!

Realizacja zgodna z zamówieniem, wszystko bardzo dobrej jakości, perfekcyjnie zapakowane. Natychmiastowa reakcja na dodatkowe pytania wysyłane mailem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości przedmiotów i że zostały one doskonale zapakowane. Miło słyszeć, że mogliśmy szybko odpowiedzieć na wszelkie pytania. Staramy się oferować najwyższej jakości doświadczenie w Nakrywamy.pl i zawsze jest satysfakcjonujące, gdy wiemy, że odnieśliśmy sukces!
Wszystko dotarło w całości i zgodnie z zamówieniem Można pomyśleć o drobnym prezencie w formie kubeczka czy talerzyka Klienci lubią niespodzianki
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że zamówienie dotarło w jednym kawałku i zgodnie z oczekiwaniami. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i jak najniższe ceny.

Naczynia piękne - kolekcja Daisy Lubiana

Naczynia piękne . Doceniam jakość , wygląd i praktyczną cechę jak możliwość mycia w zmywarce . Wszyscy zachwyceni głębokością talerza do zupy .
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat jakości, wyglądu i praktyczności naszych talerzy. W Nakrywamy.pl staramy się wnosić radość i wygodę do Twojej kuchni i cieszymy się, że to doceniasz. Jeszcze raz dzięki!
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy ,szybka wysyłka ,towar dobrze zapakowany nie ma możliwości uszkodzenia do podczas wysyłki
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości wysyłki i staranności w pakowaniu zamówienia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze szukamy sposobów na usprawnienie naszych procesów. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
6 kwi 2024
Bardzo szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka , gorąco polecam i oczywiście jakość produktów premium
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Naprawdę doceniamy, gdy ludzie dostrzegają wysiłek, jaki wkładamy w to, by nasi klienci otrzymywali swoje produkty szybko i bezpiecznie. Wierzymy w oferowanie wyłącznie produktów najwyższej jakości i cieszymy się, że się z tym zgadzasz!

Produkty zgodne ze zdjęciami , super zapakowane i zabezpieczone. Ekspresowa realizacja zamówienia 🙂 gorąco polecam 😀
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości naszych produktów i szybkości realizacji zamówień. Miło nam słyszeć, że polecasz nas innym - naprawdę doceniamy Twoje pozytywne opinie!
Wszystko idealne, czyli dostawa w bardzo krótkim czasie.Sztućce zgodne z oczekiwaniem.Eleganckie, wygodne w użyciu.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe opinie! Cieszymy się, że nasza dostawa była szybka, a sztućce spełniły Twoje oczekiwania. Wierzymy, że ważne jest, aby dostarczać produkty wysokiej jakości, które są zarówno eleganckie, jak i wygodne w użyciu, dlatego cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
24 mar 2024
Szybko zrealizowane zamówienie i bardzo dobrze zapakowane garnki. Odebrałam z paczko atu w nienagannym stanie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane, a naczynia były bardzo dobrze zapakowane, gdy je otrzymałeś. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie tylko najwyższej jakości produktów i usług, więc zawsze miło jest widzieć, jak klienci się z nich cieszą!
Zestaw bardzo ładny, ładnie się prezentuje, delikatne zdobienie dodaje elegancji. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że zestaw przypadł Ci do gustu i spodobały Ci się jego delikatne zdobienia. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom wszystkiego, co najlepsze i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za twoją recenzję i za bycie lojalnym klientem!
GP
Grzegorz P.
Zawiercie
Dobrej jakości towar- patelnie zwieger, szybka przesyłka, dobrze zabezpieczona, polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości patelni i że dostawa była szybka i dobrze zabezpieczona. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty najwyższej klasy. Twoje miłe słowa pomagają nam kontynuować dobrą pracę. Jeszcze raz dziękuję!