nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9647)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że ogólnie masz z nami dobre doświadczenia. Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że nasi klienci mają jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych usług i doceniamy Twoją ocenę 4/5 gwiazdek. Dążymy do zapewnienia bezkonkurencyjnej obsługi klienta i staramy się przekraczać Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją recenzją!
Produkt doszedł zgodny z opisem, jedynie pakowanie nie do końca spełniło moje oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cieszymy się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania i dotarł na czas. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić satysfakcję klienta we wszystkim, co robimy, od jakości produktów po usługi dostawy. Przepraszamy, jeśli opakowanie nie spełniało Twoich standardów - weźmiemy pod uwagę Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić Ci wspaniałe doznania w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i ocenę 4/5 gwiazdek. W Nakrywamy.pl staramy się, aby każde doświadczenie klienta było pozytywne i cieszymy się, że ogólnie masz z nami dobre doświadczenia. Będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu poprawy naszych usług i oferty w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoją opinią na temat Nakrywamy.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i produkty, i cieszymy się, że uważasz je za ogólnie satysfakcjonujące. Twoja opinia jest nieoceniona i będziemy nadal ciężko pracować na Twoją satysfakcję. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy i cieszymy się, że udało nam się spełnić tę obietnicę. Jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla Ciebie zrobić, nie wahaj się skontaktować. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Zapakowane bardzo bezpiecznie. Jedna pokrywka lekko wgięta.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że opakowanie było bezpieczne. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty docierały do Ciebie w jak najlepszym stanie. Chociaż przykro nam, że jedna z pokrywek była lekko wygięta, mamy nadzieję, że sprawa została wyjaśniona z Działem Reklamacji. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
Kultura pakowania i jakość towaru
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cenimy opinie naszych klientów i doceniamy, że poświęcasz czas, aby podzielić się z nami swoją. W Nakrywamy nieustannie dążymy do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby za każdym razem zapewnić Ci przyjemne zakupy.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i cieszymy się, że Twoja wizyta była przyjemna. Twoja opinia jest zawsze doceniana i pomaga nam zapewnić jeszcze lepszą obsługę w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
23 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji Nakrywamy.pl! Cieszymy się, że przyznałeś nam 4/5 gwiazdek! Doceniamy Twoją opinię i traktujemy ją poważnie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić bezpieczne zakupy, szeroki wybór produktów i doskonałą obsługę klienta. Rozumiemy, że czasami rzeczy nie zawsze idą zgodnie z planem, ale zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc rozwiązać wszelkie problemy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją szczerą recenzję!
Ładny wzór, mogły być trochę mniejsze.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że wzór przypadł Ci do gustu. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się Twoimi przemyśleniami!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas i oceniłeś nas na 4/5. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cenimy zadowolenie klienta jako nasz najwyższy priorytet. Staramy się dostarczać doskonałe doświadczenia w Nakrywamy.pl i jesteśmy zobowiązani do dostarczania najlepszych produktów i usług dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje miłe słowa i wsparcie!
Towar był dobrze spakowany do transportu, dotarł nie uszkodzony. Można by przyśpieszyć nieco okres wysyłki.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy, że przedmiot dotarł bezpiecznie i bez uszkodzeń. W Nakrywamy.pl staramy się wysyłać produkty tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszego procesu wysyłki, abyś mógł otrzymać swoje produkty tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Zawsze cieszymy się z opinii naszych klientów, zarówno pozytywnych, jak i konstruktywnych. Staramy się zapewnić naszym klientom łatwą, niezawodną i przyjemną obsługę. Nasz zespół nieustannie pracuje nad sposobami ulepszania naszych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twój czas i opinię - naprawdę to doceniamy!
Bardzo ładne - dobrze zapakowane, wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją recenzję! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl i doceniamy Twoją opinię. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że każdy ma wspaniałe doświadczenia podczas korzystania z naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. Cieszymy się, że ogólnie masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl i że mogliśmy wnieść trochę łatwości i komfortu do planowania posiłków. Staramy się, aby posiłki były łatwe, przyjemne i smaczne dla każdego! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
24 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją szczerą opinię. Cieszymy się, że w większości podobała Ci się nasza obsługa - staramy się wykraczać poza to, co najlepsze, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia! Ponieważ wciąż się rozwijamy, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci jeszcze lepszych doświadczeń w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje doświadczenie było pozytywne. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję.
11 lut 2024
Aktualizacja dostępności produktu
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas na recenzję naszego produktu. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zawsze dostępne i aktualne, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Cenimy Twój wkład i wykorzystamy go do dalszego ulepszania naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!