nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9647)

Ważny od: 24 lis 2015

OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

(1983)

ok

Wszystko, super. Sprawna dostawa, towar zgodny z zamówieniem, dobrze zapakowany.Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza dostawa była szybka. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było starannie zapakowane i bezpiecznie dotarło do miejsca przeznaczenia. Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy! Jeszcze raz dziękuję.
Jestem bardzo zadowolona z zakupionych talerzyków jak i bardzo szybkiej wysyłki
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Staramy się, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i szybkiej dostawy. W Nakrywamy.pl zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić przyjemne zakupy. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Szybka rzetelna realizacja zamówienia.Przesyłka dobrze zabezpieczona.Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko i profesjonalnie. Dobrze jest również wiedzieć, że Twoja przesyłka była dobrze zabezpieczona. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, a Twoja opinia pomaga nam wiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze! Jeszcze raz dziękuję za Twoją recenzję :)

Zakup filiżanek.

Towar zgodny z opisem. Dostarczony bardzo szybko. Bardzo dobrze zapakowany.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z produktu i że dotarł on szybko i w doskonałym stanie. Nasz zespół jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów z doskonałą obsługą klienta. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl do zakupu!

Polecam!!

Wszystko w jak najlepszym porządku, jestem bardzo zadowolona z talerzy ❣️
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona ze swoich talerzy. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które są stylowe i trwałe. Będziemy nadal starać się dostarczać Ci najlepsze z najlepszych. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Świetna jakość zakupionej patelni. Sprawna jakość realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jakość zakupionej patelni i szybkość dostawy przypadły Ci do gustu. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta, dlatego cieszymy się, że udało nam się przekroczyć Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!

Aa…

Sprawna obsługa klienta zakupiony towar dobrej jakości polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za opinie! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości produktu i obsługi klienta. To jest dokładnie to, do czego dążymy w Nakrywamy.pl - aby zapewnić naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów się z Tobą spotkamy!
Czajnik z Olkusza b. ładny i dobrej jakości. Dostawa szybka.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i że dostawa była szybka. W Nakrywamy.pl staramy się, aby znalezienie idealnych polskich produktów było tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe - wspaniale jest widzieć, że nasze wysiłki są doceniane!
BS
Barbara S.
Twardogóra
Produkty dobrej jakości,miła obsługa.Wysyłka szybka.Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i masz świetne doświadczenia z naszą obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali szybką i niezawodną dostawę, więc miło nam słyszeć, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dziękujemy za polecenie nas!
Dobrze zapakowane talerze, szybka wysyłka, zakupy z PayPo.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że podobało Ci się opakowanie i szybka wysyłka. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były jak najwygodniejsze i najprzyjemniejsze. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Dobrze zapakowane, szybciutko i cena dobra. Polecam bardzo!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby się nimi podzielić. W Nakrywamy.pl zawsze dążymy do najwyższego poziomu satysfakcji klienta i cieszymy się, że byłeś zadowolony z zamówienia. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Szybka dostawa,dobrze zapakowana,porcelana śliczna,polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że podobał Ci się zakup i doceniamy Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i wspaniałe wrażenia z zakupów. Mamy nadzieję, że Twój porcelanowy zestaw będzie pięknym dodatkiem do Twojego domu przez wiele lat!
Szybka dostawa , solidnie zapakowane, bardzo ładny produkt
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją recenzję i miłe słowa! Cieszymy się, że nasz produkt został dostarczony szybko i był dobrze zapakowany. W Nakrywamy.pl wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości produktów i cieszymy się, że Ty również tak uważasz. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Wszystko mi się podobało - czas dostawy i jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że podobał Ci się zarówno czas dostawy, jak i jakość naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i świetnie, że to zauważyłeś! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
RW
RENATA W.
Skoczów
31 mar 2024
Profesjonalnie zapakowane,bardzo szybka dostawa. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia naszych klientów były dostarczane szybko i bezpiecznie, i miło nam słyszeć, że tego doświadczyłeś. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
Naprawde profesjonalna firma z szybka reakcja . POLECAM
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że mogliśmy zapewnić profesjonalne doświadczenie i szybki czas reakcji. Jesteśmy dumni z dostarczania doskonałych usług i cieszymy się, że podobało Ci się u nas!
Bardzo dobra jakość produktów. Sprawna i szybka obsługa.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i doskonałą obsługę. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że miałeś z nami miłe doświadczenia. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami!
Polecam dla mnie ekstra zakupy zawsze jestem zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że zawsze jesteś zadowolony z zakupów w Nakrywamy.pl :) Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów i cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie zrobić. Wypatruj nowych pozycji w przyszłości!
perfekcyjna relacja na trasie sprzedający - kupujący...
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że miałeś tak przyjemne doświadczenia z naszą usługą i że relacje między sprzedającym a kupującym były idealne. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z tworzenia wspaniałych doświadczeń klientów, więc to wiele znaczy!
BD
beata D.
warszawa
bardzo dobrej jakości produkty, szybka wysyłka , polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się jakość naszych produktów i doceniasz szybką dostawę. Staramy się być najlepsi we wszystkim, co robimy i to wspaniale, że to zauważyłeś! Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie: to wiele dla nas znaczy.