nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2017) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9475)

Ważny od: 24 lis 2015

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

BS
Barbara S.
Twardogóra
Produkty dobrej jakości,miła obsługa.Wysyłka szybka.Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i masz świetne doświadczenia z naszą obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali szybką i niezawodną dostawę, więc miło nam słyszeć, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dziękujemy za polecenie nas!
Zamówienie zgodne z opisem. Szybka I profesjonalna obsługa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia i że Twoje zamówienie było dokładnie takie, jak opisano. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Cenimy Twoją opinię i dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności!
Sztucce na grilla polecam. Do codziennego użytku nie bardzo.
1 dzień temu
Wszystko mi się podobało - czas dostawy i jakość produktów
Mega garnki. Pieknie wygladaja i sa bardzo dobrze wykonane
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tak pozytywnej recenzji naszych produktów! Miło nam słyszeć, że kochasz swoje produkty i uważasz je za dobrze wykonane. W Nakrywamy.pl wierzymy w tworzenie najwyższej jakości produktów o nowoczesnej estetyce i cieszymy się, że doceniasz naszą pracę. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Wszystko było w najlepszy porządku. Polecamy współpracę.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i polecenie nas! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia za każdym razem i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dzięki!
1 dzień temu
perfekcyjna relacja na trasie sprzedający - kupujący...
BD
beata D.
warszawa
bardzo dobrej jakości produkty, szybka wysyłka , polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się jakość naszych produktów i doceniasz szybką dostawę. Staramy się być najlepsi we wszystkim, co robimy i to wspaniale, że to zauważyłeś! Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie: to wiele dla nas znaczy.
Talerze piękne, solidnie wykonane Polecam serdecznie!
zamówienie kompletne, bardzo szybko dotarło do adresata
1 dzień temu
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl doceniamy szybką dostawę i cieszymy się, że doświadczyłeś tego z nami. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości szybko i sprawnie i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie!
Szybka wysyłka, świetnie zabezpieczony towar. Polecam!
Bardzo szybka dostawa, starannie wszystko zapakowane.
1 dzień temu
Dziękujemy za pozytywne opinie! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i w dobrym stanie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i wygląda na to, że osiągnęliśmy ten cel! Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję.
Wszystko w porządku, towar spakowany bardzo solidnie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że wszystko było w porządku, a Twoja paczka została bezpiecznie zapakowana. To wspaniała wiadomość! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najwyższej jakości doświadczenie od początku do końca, a Twoje słowa są zachęcające. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Towar zgodny z opisem. Terminowa wysyłka i dostawa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za miłe słowa! W Nakrywamy.pl staramy się oferować produkty, które odpowiadają naszym opisom i priorytetowo traktujemy szybką wysyłkę i dostawę. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za bycie cenionym klientem!

Polecam!!!

Bardzo szybka wysyłka i dostawa. Zero problemów.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poinformowanie nas o szybkiej dostawie! Uwielbiamy słyszeć, że nasi klienci są zadowoleni, a naszym celem jest zapewnienie szybkiej i sprawnej obsługi za każdym razem. Cieszymy się, że Ci się podobało!
Produkty w dobrej cenie, szybka wysyłka. Super!
1 dzień temu
Wielkie dzięki za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że znalazłeś nasze produkty w dobrej cenie, a wysyłka była szybka. Doceniamy Twoje wsparcie i ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci zawsze mają z nami wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dzięki!
Szybka dostawa, starannie zapakowane. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za miłe słowa! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał bezproblemowe doświadczenie, od początku do końca. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszą szybką dostawą i fachowym pakowaniem. Jeszcze raz dzięki!
Produkt zgodny z zamówieniem szybka dostawa
1 dzień temu
Dziękuję za miłe słowa. Cieszymy się, że zamówiony produkt dotarł szybko i był dokładnie taki, jak oczekiwałeś! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z zakupów i naprawdę doceniamy Twoją pozytywną recenzję. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić szybką i profesjonalną obsługę, aby ułatwić Ci proces składania zamówienia. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz!
16 mar 2024

Fiskars

Wszystko bardzo dobrze, noże super. Polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za wyróżnienie! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze noże i doceniamy Twoją rekomendację. W Nakrywamy.pl naszym celem jest dostarczanie najlepszych przyborów kuchennych, abyś mógł cieszyć się wspaniałym gotowaniem. Dziękujemy, że nas wybrałeś!