nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2136) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9640)

Ważny od: 24 lis 2015

(1980)
1 lis 2023
Super, bardzo sprawnie Szybka wysyłka
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za fantastyczną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła tak sprawnie. Staramy się, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia, jeśli chodzi o wysyłkę i naprawdę cieszymy się, że osiągnęliśmy to z Tobą. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
7 paź 2023
Piękny serwis. Szybka wysyłka. Polecam.
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz serwis był w stanie sprawić, że Twoje zakupy były przyjemne. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom nie tylko szybką wysyłkę, ale także świetną jakość produktów i doskonałą obsługę klienta. Życzymy Ci udanego dnia i czekamy na Ciebie wkrótce!
9 maj 2023
dobrze zapakowany towar, szybka wysyłka
Szybko sprawnie profesjonalnie polecam
2 gru 2023
Wszystko bez zarzutu, sztućce piękne.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz piękno naszych sztućców. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które sprawią, że Twoje doznania kulinarne będą jeszcze przyjemniejsze. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
16 lis 2023
Piękna zastawa i solidnie zapakowana 😊
17 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze paczki były dostarczane szybko oraz bezpiecznie zapakowane. Mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się korzystaniem z Nakrywamy.pl :)
11 lis 2023
Bezproblemowy kontakt. Wysoka jakość.
17 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że miałeś bezproblemowe doświadczenie i byłeś zadowolony z jakości naszych usług. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia.
15 paź 2023
Bardzo szybka dostawa, polecam w 100%.
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że dostawa była szybka i że polecasz nas innym. Rozumiemy, jak ważne jest otrzymanie zamówienia na czas i staramy się, aby każdy klient miał z nami jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - to wiele dla nas znaczy!
5 wrz 2023

Profesjonalnie

Szybko, bezproblemowo, profesjonalnie.
6 wrz 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom szybką, wydajną i profesjonalną obsługę, ponieważ wierzymy, że każdy zasługuje na traktowanie z szacunkiem. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
29 sie 2023
Talerze super. Bardzo szybko wysłane.
1 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z nami, które są zarówno szybkie, jak i przyjemne. Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie tak pozytywne. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
29 cze 2023
Wyroby super. Szybko sprawnie i tanio.
2 maj 2023
Wszystko super! Bardzo szybka dostawa.
28 kwi 2023
Expresowa dostawa towaru zamówionego 👍
Zestaw Fala BARDZO ŁADNY , POLECAM :)
Bardzo sprawna profesjonalna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że masz doskonałe doświadczenia z naszą profesjonalną obsługą. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia podczas korzystania z Nakrywamy.pl.
24 lis 2023
Szybko sprawnie towar zgodny z opisem
28 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że produkt został dostarczony szybko oraz że był zgodny z opisem. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasi klienci za każdym razem mieli wspaniałe wrażenia z zakupów, a Twoja opinia pomaga nam pozostać na dobrej drodze.
8 lis 2023
Bardzo polecam, ekspresowa wysyłka !
10 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszymi usługami wysyłki ekspresowej. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę tak szybko i sprawnie, jak to możliwe, i zawsze miło jest słyszeć, że nam się to udało. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
AK
Ania K.
Bielsko Biała
Szybka obsługa, bardzo profesjonalnie
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszą profesjonalną obsługą. Naszym celem jest zawsze upewnienie się, że nasi klienci mają płynne doświadczenie w kontaktach z nami. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
19 paź 2023
Wszystko ok, szybka dostawa. Polecam
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Naprawdę cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było przyjemne i że dostawa była szybka. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie!
8 paź 2023
Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka
10 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że przedmiot był zgodny z opisem i dotarł szybko. W Nakrywamy.pl dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów, które przekraczają oczekiwania. Doceniamy Twoja ocenę!