nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2017) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9475)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

2 mar 2024

Wszystko przebiegło zgodnie z opisem

Wszystko przebiegło zgonie z opisem. Mała pomyłka została skorygowana niezwłocznie po powiadomieniu, a to bardzo ważne! Część zamówienia zdecydowałem się zwrócić i tu też nie było żadnych problemów. Zwrot kosztów po dwu czy trzech dniach. Uczciwość w transakcjach internetowych sprawia, że nakrywamy.pl jest już na moje liście dostawców. Polecam Ryszard
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za Twoją świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nakrywamy.pl było bezproblemowe i że byłeś zadowolony z naszej obsługi klienta. Wspaniale jest słyszeć, że zdobyliśmy miejsce na Twojej liście dostawców i naprawdę doceniamy, że nas polecasz. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji - to wiele dla nas znaczy! Wszystkiego najlepszego, nakrywamy.pl
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie. Bardzo duży wybór, w atrakcyjnych cenach. Szybka realizacja zamówienia i dostawa. Polecam !!! Kupiłam zestaw sztuców w walizce Gerlach podwójny są rewelacyjne !!! I w bardzo dobrej cenie na prezent ślubny. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że udało Ci się znaleźć idealny prezent w tak atrakcyjnej cenie. To prawda, że oferujemy niesamowity wybór produktów i cen, a my jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że Twoje zakupy są tak bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
Krótki okres oczekiwania na zakupiony towar bardzo dokładnie i starannie zabezpieczony i wszystko dotarło do mnie idealnym stanie. Bardzo dziękuję i mam jeszcze kilka pozycji które chciałabym kupić 🙂.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że Twoje zakupy dotarły do Ciebie szybko i w jednym kawałku. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i bezpiecznie, i wygląda na to, że i tym razem nam się to udało! Cieszymy się, że wkrótce będziesz naszym stałym klientem.
9 mar 2024
Zakupiony towar fenomenalnie zapakowany, odpakowywałam 15 min, brawa dla cierpliwych pracowników.Zatem lepiej poczekać ten jeden dzień i mieć zastawę w całości. Towar bez żadnych skaz, bardzo ładny.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za recenzję! Naprawdę doceniamy opinie i cieszymy się, że jesteś zadowolona z opakowania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia dotarły w idealnym stanie i cieszymy się, że Twoje zamówienie nie było wyjątkiem. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas!
świetne produkty, atrakcyjna cena, szybka wysyłka. Jedynie pakowanie, mimo bardzo dobrego zabezpieczenia - ciut za ciężkie pakunki, dla odbiorcy nie do podniesienie przy dużych zamówieniach.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że doceniasz nasze produkty, ceny i szybką dostawę. Zawsze staramy się znaleźć najlepszą równowagę między zabezpieczeniem naszych produktów podczas transportu a optymalizacją wagi naszych paczek. Wiemy, że klientom nie jest łatwo nosić ciężkie paczki, więc będziemy nadal przyglądać się tej kwestii, aby upewnić się, że wszyscy nasi klienci otrzymają swoje zamówienia z łatwością!

Reklamacja

Dziękuję za szybką realizację zamówienia . Towar taki jaki sobie wymarzyłam. Również bardzo szybko i bezproblemowo uzyskałam artykuły które reklamowałam. Polecam wszystkim nakrywamy .pl.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane i że otrzymałeś produkty, które chciałeś. W Nakrywamy.pl ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie klienta i staramy się zapewnić mu jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Pierwszy raz zamawiałam "nakrywamy"i zapewne nie ostatni ponieważ jestem bardzo zadowolona. Kontakt szybki, wysyłka błyskawiczna a porcelana którą zamówiłam jest piękna. Także polecam!!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich pierwszych doświadczeń z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i dostarczać piękne porcelanowe elementy, więc cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!

Ceny zamawianych towarów konkurencyjne. Zamówienie dotarło szybko, wszystko dobrze zabezpieczone i zapakowane. Jeden produkt musiałam oddać - wymiana odbyła się okspresowo.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cieszymy się, że nasze ceny są konkurencyjne, a przesyłka dotarła bezpiecznie i szybko! Rozumiemy, jak niewygodne mogą być zwroty, dlatego cieszymy się, że proces ten przebiegł dla Ciebie bezproblemowo. Dziękujemy za umożliwienie nam służenia Ci pomocą.
10 mar 2024
sztućce Ambition szybka, dostawa, informacje na bieżąco o stanie zamówienia co do zmiany to jedynie większe rabaty ;) - reszta bez zarzutów z mojej strony :)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości dostawy i otrzymywanych od nas informacji na temat zamówienia. Zawsze staramy się oferować duże zniżki na nasze produkty, więc będziemy o tym pamiętać w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!

Profesjonaliści

Panie z obsługi miłe, treściwe, pomocne, zdjęcia co do joty zgodne z rzeczywistością. Przy uszkodzeniu wazy podczas dostawy po trzech dniach przyszła nowa
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Jesteśmy dumni z zapewniania pomocnej i informacyjnej obsługi klienta, a także z tego, że nasze zdjęcia odzwierciedlają to, co otrzymujesz. Cieszymy się, że udało nam się szybko rozwiązać problem z uszkodzoną wazą. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!

Łatwy kontakt telefoniczny z firmą, która podczas rozmowy szybko i profesjonalnie odpowiedziała za zadane pytania, szybki czas realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas, aby przekazać nam swoją opinię! W Nakrywamy.pl cenimy Twoje doświadczenie i staramy się zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, dlatego doceniamy Twoje miłe słowa!
Wszystko dotarło w całości i zgodnie z zamówieniem Można pomyśleć o drobnym prezencie w formie kubeczka czy talerzyka Klienci lubią niespodzianki

Naczynia piękne - kolekcja Daisy Lubiana

Naczynia piękne . Doceniam jakość , wygląd i praktyczną cechę jak możliwość mycia w zmywarce . Wszyscy zachwyceni głębokością talerza do zupy .
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat jakości, wyglądu i praktyczności naszych talerzy. W Nakrywamy.pl staramy się wnosić radość i wygodę do Twojej kuchni i cieszymy się, że to doceniasz. Jeszcze raz dzięki!

Sprawna realizacja i reklamacja

2 talerze z zestawu stłukły się podczas transportu, reklamacja sprawna i bezproblemowa, w ciągu kilku dni talerze do kompletu zostały dosłane
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że proces zgłaszania reklamacji przebiegł sprawnie. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było wysyłane z najwyższą starannością. Jeszcze raz dzięki!
Zadowolenie 100 % szybka obsługa , jakość produktu jakiej się spodziewaliśmy, cena bardzo konkurencyjna, więc polecam.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za twoją świetną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości naszych usług, jakości produktu i konkurencyjnej ceny. Naprawdę doceniamy Twoją rekomendację i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Wszystko idealne, czyli dostawa w bardzo krótkim czasie.Sztućce zgodne z oczekiwaniem.Eleganckie, wygodne w użyciu.
Szybko zrealizowane zamówienie i bardzo dobrze zapakowane garnki. Odebrałam z paczko atu w nienagannym stanie.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane, a naczynia były bardzo dobrze zapakowane, gdy je otrzymałeś. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie tylko najwyższej jakości produktów i usług, więc zawsze miło jest widzieć, jak klienci się z nich cieszą!
Szybka dostawa ,zamówione rzeczy doskonale zabezpieczone na czas dostawy . Bardzo dobra jakość całego zestawu
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a przedmioty dobrze zabezpieczone. Nasz zespół wkłada wiele ciężkiej pracy w zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej jakości, dlatego doceniamy Twoją opinię!
Macie państwo wspaniały asortyment będę polecał swoim znajomym wasz sklep jestem bardzo zadowolony z zakupu .
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i zapewniać naszym klientom wyjątkowe wrażenia z zakupów. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
Towar był dobrze spakowany do transportu, dotarł nie uszkodzony. Można by przyśpieszyć nieco okres wysyłki.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy, że przedmiot dotarł bezpiecznie i bez uszkodzeń. W Nakrywamy.pl staramy się wysyłać produkty tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszego procesu wysyłki, abyś mógł otrzymać swoje produkty tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.