Plantago Sklep Zielarski- Logo - Opinie

Plantago Sklep Zielarski

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1020)

Ważny od: 11 wrz 2020
Plantago Sklep Zielarski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
Świetny sklep - mieli dostępny rzadki produkt, którego potrzebowałam - pyłek widłaku. Bardzo szybka wysyłka, produkt profesjonalnie zabezpieczony i zapakowany tak, że bezpiecznie dotarł do paczkomatu. Zakupiony przeze mnie produkt był bardzo dobrej jakości. Rewelacyjny kontakt ze sklepem - bardzo szybko odpisują na maile, realizują prośby dotyczące wysyłki oraz na bieżąco wspierają potrzeby klienta - wykupiłam cały dostępny nakład widłaku z magazynu, produkt został szybko uzupełniony.

19 cze 2023
Nie jestem zadowolony bo narazie nic nie dostałem a zamawiałem 2 tygodnie temu

Opinie nt. sklepu Plantago Sklep Zielarski

23 kwi 2024
23 kwi 2024
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Plantago Sklep Zielarski
Bardzo dziękujemy, że poświęciła Pani czas na recenzję naszych produktów Plantago. Naprawdę doceniamy pozytywne opinie i jesteśmy wdzięczni, że miała Pani z nami dobre doświadczenia. W Plantago dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania i dziękujemy za bycie cennym klientem.
20 kwi 2024
6 kwi 2024
Szybka wysyłka, miła niespodzianka w postaci drobnego prezentu. Dziękuję bardzo i polecam!
Bardzo dobra jakość ziół, wysyłka i kontakt ze sklepem bez problemów.
Odpowiedź ze sklepu Plantago Sklep Zielarski
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię o Plantago! Miło nam słyszeć, że podobały się Państwu nasze zioła, wysyłka i obsługa klienta. Naszą misją w Plantago jest dostarczanie wysokiej jakości ziół i przyjemnego doświadczenia klienta. Cieszymy się, że udało nam się wspólnie z Państwem osiągnąć ten cel. Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoją opinią!

polecam.Wszystyko znakomitejm jakości i…

polecam.Wszystko znakomitej jakości i z szybka dostawą
MP
Mateusz P.
Małaszewicze

Jak zawsze idealnie

Duży asortyment, cena, jakość produktów.
Sklep godny oolecenia
14 kwi 2024
Szybko sprawnie ,
AM
Anika M.
Płock
Odpowiedź ze sklepu Plantago Sklep Zielarski
Dziękujemy za pozytywną recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Miło nam słyszeć, że podobały się Pani nasze produkty Plantago i że są one wysokiej jakości. Wkładamy wiele dumy w oferowane przez nas produkty, więc wspaniale jest widzieć, że znalazło to odzwierciedlenie w Pani doświadczeniu. Dziękujemy, że jest Pan naszym cennym klientem!