amigo-konie.pl

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1228)

Ważny od: 24 sie 2015
amigo-konie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
Jak zawsze bardzo udane zakupy! Realizacja zamówienia była bardzo szybka. Przesyłka była świetnie zabezpieczona, każdy preparat był osobno zapakowany i nic w paczce się nie przesuwało. To jedyny sklep w którym można kupić preparaty firmy Rapide, która jest jedną z moich ulubionych. Zakupy tutaj to sama przyjemność :)

2 lip 2023
Niestety chcąc zamówić rozmiar 160 ciągle przeskakuje na mniejsze rozmiary i takim sposobem przyszedł rozmiar 130 . Córka rozczarowana .

Opinie nt. sklepu amigo-konie.pl

2 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu amigo-konie.pl
11 lip 2023
Przykro nam, że rozmiar, który chciała Pani zamówić był niedostępny. Zawsze prosimy o sprawdzanie zamówienia przed jego potwierdzeniem, aby uniknąć błędu spowodowanego przypadkowym skrolowaniem. Do naszego sklepu wpłynęło zamówienie, które zrealizowaliśmy, po tym jak upewniliśmy się, że zostało potwierdzone w systemie przez klienta. Przepraszamy, mimo wszystko i przypominamy, że klient zawsze ma prawo do odstąpienia od umowy, nie tracąc kosztów przesyłki.
21 lip 2023
Do tej pory nie otrzymałem zamówienia