Moto-Tour.com.pl - akcesoria motocyklowe

Opinie (859) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4790)

Ważny od: 19 sty 2016
Moto-Tour.com.pl - akcesoria motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lis 2023
Buty bardzo dobrze wykonane i wygodne. Kupiłem je już w zimie więc nie miałem jeszcze możliwości sprawdzić ich podczas jazdy ale myślę, że będę zadowolony.

24 lip 2023
Możecie zdecydowanie poprawić to żeby drogie ubrania motocyklowe które wysyłacie były sprawdzane czy to u Was czy to u dostawcy ponieważ otrzymałem uszkodzoną kurtkę. Również czas wysyłki był opóźniony to znaczy towar został wysłany właściwego dnia ale zbyt późno żeby był u mnie dnia następnego. Ponieważ byłem przed samym wyjazdem tego rodzaju perturbacje wprowadziły mi sporo zamieszania. Co mi się podobało to szybki , prosty i sprawny proces zwrotu towaru - to zdecydowanie na plus.

Opinie nt. sklepu Moto-Tour.com.pl - akcesoria motocyklowe

1 dzień temu
JS
Janusz S.
Ruda Slaska
1 dzień temu
Wszystko bardzo OK
Co mam kurwa ocenic jak żeście mi nic nie wysłali do chuja bo napisaliście że nie macie na magazynie po kurwa 5 dniach oczekiwania !!!!!!
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Wszystko zgodne z opisem. Super kontakt. Polecam!!!
wszystko ok
w trakcie sprawdzania

Słabe początki. Trochę się zawiodłem

Złożyłem i opłaciłem zamówienie 2 tygodnie temu. Od tego czasu dostałem od sklepu aż 3 maile z prośbą o wystawienie opinii na temat zamówienia, a nie dostałem nawet jednej wiadomości o statusie realizacji zamówienia. Nawet informacji kiedy przewidują dostarczenie przesyłki. Bardzo słabe prosić klienta o opinię a nie informować go o jego zamówieniu, które jest w trakcie realizacji.
Długi czas oczekiwania
Jak zwykle wszystko super! Z moto-tour masz 100% gwarancji satysfakcji i ze sprzetu i z obsługi 👍🏻👍🏻👍🏻