Moto-Tour.com.pl - akcesoria motocyklowe

Opinie (808) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4669)

Ważny od: 19 sty 2016
Moto-Tour.com.pl - akcesoria motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 mar 2023
Już kilka razy robiłem zakupy w tym sklepie, raz tez reklamowałem kurtkę motocyklową. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony z obsługi. To bardzo dobry sklep w którym pracują ludzie, którzy na prawdę wiedzą co sprzedają i podchodzą bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Co można naprawić? Wiem - otworzyć taki sklep w Warszawie. Wymiecie konkurencję. Pozdrawiam serdecznie cały zespół.

24 lip 2023
Możecie zdecydowanie poprawić to żeby drogie ubrania motocyklowe które wysyłacie były sprawdzane czy to u Was czy to u dostawcy ponieważ otrzymałem uszkodzoną kurtkę. Również czas wysyłki był opóźniony to znaczy towar został wysłany właściwego dnia ale zbyt późno żeby był u mnie dnia następnego. Ponieważ byłem przed samym wyjazdem tego rodzaju perturbacje wprowadziły mi sporo zamieszania. Co mi się podobało to szybki , prosty i sprawny proces zwrotu towaru - to zdecydowanie na plus.

Opinie nt. sklepu Moto-Tour.com.pl - akcesoria motocyklowe

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry