Opinie o mazakzabawki.pl

4.65/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 43 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Rewelacyjny kontakt i mega szybka dostawa polecam zdecydowanie

Bardzo szybka i profesjonalna transakcja

Zabawki piękne. Dostawa szybka. Polecam.

doskonała firma wszystko od początku do końca dopięte na ostatni guzik zależało mi na szybkiej wysyłce. Paczka znakomicie zabezpieczona, kartonik od gry bez żadnego zagiętego rogu Chwali się polecam

bardzo długi czas dostawy, zmieńcie kuriera PP
Mierny

Dostępność towaru,przemiła obsługa,doskonały kontakt ze sklepem.Towar wysłany błyskawicznie i dobrze spakowany,dotarł bez uszkodzeń.Braki w towarze konsultowane przed spakowaniem i nic nie dołożono do wysyłki bez mojej akceptacji.Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam

Błyskawiczna realizacja zamówienia. Wszystko ok. Polecam gorąco.

Jestem bardzo zadowolona. Ekspresowa przesyłka. Polecam MKS

Mila obsługa telefoniczna. Z jasnymi i precyzyjnymi informacjami. Szybka wysyłka. Bezpiecznie zapakowany towar.

Do dzisiaj nie dostałem przesyłki
Cały czas jest status w dostawie a tutaj otrzymuję ankietę o jakości usługi.
Moja ocena - dostaliśmy zamówienie, wysłaliśmy je i na trym nasza praca się skończyła... Serwis dla klientów - obcy zwrot.
Skoro ja mogę śledzić przesyłkę to Państwo też i jak trzeba to działać a nie ankiety zadowalania wysyłać.
Niedostateczny

Szybka realizacja zamówienia. Już kolejny raz korzystałam z zakupu w tym sklepie internetowym. Polecam.

okokok

Przesyłka dostarczona szybko bez problemów, zapakowana w sposób uniemożliwiający zniszczenie zabawki w trakcie transportu.

wszystko przebieglo pomyslnie

ok szybko i sprawnie , dobrze zapakowane

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam ten sklep

zakupy przebiegły szybko i sprawnie obsługa bardzo miła :) polecam:)

Jestem zadowolony z zakupów. Polecam

Towar zgodny z opisem i zdjęciem :) jednak przesyłka była wysłana w ostatniej chwili, już się bałam, że nie dotrze przed świętami jednak się udało :) ogólnie jestem zadowolona a opóźnienia może wynikały z dużej ilości zamówień przedświątecznych? w każdym bądź razie polecam :)

Z zakupu jestem zadowolony. Zamówiony towar otrzymałem dopiero po 7 dniach. Nie mam o to pretensji, ponieważ rozumiem, że producent w okresie przedświątecznym po prostu nie nadążał z produkcją. Polecam zdecydowanie zakupy w mazakzabawki.pl

Jestem zadowolona z zakupu jednak czas oczekiwania na przesyłkę to pięć dni roboczych

Jestem zadowolona z zakupów. Trochę długo oczekiwałam na zamówienie, ale tak już jest przed Świętami

Jeszcze nie otrzymalam produktow, ktore zamowilam tydzien temu a juz poproszono mnie o opinie czegos czego nie mam.
Niedostateczny

Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Polecam.

Lalka prześliczna wnusia szczesliwa

wszystko ok

zakupy w sklepie mazak oceniam pozytywnie

Jestem zadowolony z zakupu . Polecam innym tą firmę

Gorąco polecam sprzedającego. Pełen profesjonalizm

Realizacja zamówienia bez zarzutu.

Fajny sklep. Godny polecenia.

Bardzo szybko, bardzo sprawnie, bezproblemowo, zabawki świetne, zapakowane solidnie - wszystko super, więc polecam sklep Mazak zabawki gorąco I na pewno nie raz sama do tego sklepu wrócę :)

Wszystko szybko i sprawnie. Bardzo zadowolony.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu a jeszcze bardziej zadowolony jest Maciek, który jeździ, pedałuje i kieruje traktorkiem z przyczepką.
Traktorek jest dostarczony - już złożony, jest kolorowy i wykonany jest z mocnego plastiku. Dla chłopczyka 2-3 letniego to super pojazd na pedały.
Agata Duda
powiat Radom

Tak średnio jestem zadowolona , myślałam że strój będzie lepszej jakości, jest nieco inny jak na zdjęciu

POLECAM.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zamówienie zrealizowane od ręki. Polecam i bardzo dziękuję

Szybko i miło:)

63-800 Gostyń
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:411017382
Marek Zaremba
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mazakzabawki.pl.