Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1341)

Ważny od: 8 lut 2021
Pakker Trousers spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Wygodne spodnie, średniej jakości za nie małe pieniążki.

Spodnie faktycznie bardzo wygodne. Kupiłem dwie pary, jedne lniane, drugie bawełniane. Spodnie bawełniane kupiłem 4 maja i w listopadzie już są zużyte, dziura w kroku, nie posiadają żadnych wzmocnień w tym miejscu, po pierwszym dłuższym (10km) marszu były już w tym miejscu wytarte, wiedziałem że zaraz będą do wyrzucenia ale myślę dam im szansę. Spodnie lniane, z racji że bardzo przewiewne to używam ich sezonowo. W jednym miejscu na nodze widziałem po zakupie zmechacenie, kawałek pętelki na nitce, pomyślałem że to nic ale okazało się że w tym miejscu zaczyna się luzować ścieg no i w rezultacie po miesiącu trzeba było je cerować... Podsumowując: Spodnie bawełniane na 7 miesięcy za tę cenę to o wiele za wiele. Jeżeli widzisz JAKĄKOLWIEK wadę to zwracaj do producenta, za tę cenę nie wolno takich rzeczy bagatelizować. Nauka wyciągniętą i o ile kupię następne to nie zbagatelizuje tematu a chciał bym jeszcze wypróbować konopne ale jak będę miał za dużo pieniędzy bo nie stać mnie na kupowanie spodni co pół roku za 450zl. 200-250zl to niestety max ile był bym w stanie za nie zapłacić. Ale żeby nie było że same minusy. Kieszeń fantastyczna, faktycznie pomieści tyle co damska torebka Len bardzo przewiewny, kiedy znajomi "odplywali" z gorącą ja cieszyłem się słońcem i hamakowałem w najlepsze. Wrażenie jak bym nie miał nic na tyłku. System wiązania i sznurek w pasie bardzo przyjemny i wygodny. Szkoda że nie ma szerszych nogawek bo chciał bym je podciągnąć ba łydkę pod kolano robiąc spodnie 3/4 ale nie da się bo mam za dużą łydkę a to są marchewy więc zwężane przesadnie do kostki. (Guma w kostkach jest wypruta a rozmiar większy niż zalecany) Czekam na opcje z szerszymi nogawkami. Na zapytanie czy będzie coś takiego zupełna cisza więc obsługa klienta też nie mrawa. Za tę cenę to chociaż trzymali byście kontakt z klientem który chciał by wydać kolejne pieniądze u was :)
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Cześć Daniel, Bardzo mi przykro, że Twoje spodnie zużyły się w takim szybkim czasie. Pakkery rzeczywiście nie posiadają wzmocnień, cieszę się, że o tym napisałeś - ktoś, kto przeczyta Twoją opinię będzie mógł wziąć ten fakt pod uwagę. Dlatego zwłaszcza te cienkie modele nie są przez nas polecane do bardziej wymagających aktywności fizycznych. Nie otrzymałam od Ciebie maila - nawet teraz jeszcze raz sprawdziłam skrzynkę i nie mam wiadomości od Ciebie. Jeśli chciałbyś porozmawiać o swoich uszkodzonych spodniach i możliwościach związanych z ich naprawą - zapraszam do kontaktu mailowego: hey@pakker.com
9 maj 2023
Kiedyś to były fajne spodnie, mam 5 par, niestety po przeniesieniu produkcji do Chin czy innego Bangladeszu nasze drogi się rozeszły. Rozmiarówka została dopasowana do innych produktów z Aliexpres. Spodnie w rozmiarze XXL zostały zmniejszone o 7 cm, rozmiar XL zmniejszono o 5 cm. Szkoda.
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
24 maj 2023
Dzień dobry, nasza produkcja w całości odbywa się w Polsce. Zmniejszenie rozmiaru wynika z wprowadzenia do procesu produkcji dekatyzacji. Wcześniejsze wersje naszych spodni kurczyły się mocno w praniu, teraz tego nie robią. Przykro mi, że nasz ulepszony produkt Cię zawiódł.