Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (506) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1339)

Ważny od: 8 lut 2021
Pakker Trousers spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

3 sie 2023
kupiłem trzy pary spodni FREE YOUR DICK wszystkie w rozmiarze "L": Cotton II Red L Coton II Aperol L i Jeans Ultra-Light L Dwie pierwsze pary rozmiarem są idealne a Jeans Ultra-Light L w łydkach są dużo węższe i ledwo można je wcisnąć na nogi. To jakiś krój bryczesów. Krój wszystkich trzech par spodni powinien być taki sam! Pozdrawiam Jerzy Jaworski

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Przegrody kieszeni moglyby być wyraźniejsze, telefon w tej zewnętrznej klapie o nogę gdy się idzie raźnym krokiem, a z wewnętrznej się zsuwa do zewnętrznej siłą grawitacji. Poza tym superówa
Dzięki za opinię. Miłego dnia
Faktycznie jest to subtelny zapach. Niby intensywny, bo drzewny, korzenny, ale jakby rozcieńczony przez to nie jest ciężki. Faktycznie tak jak w opisie pojawia się tylko czasami. I to mi bardzo odpowiada. Jak się pojawia, jest przyjemny, wyrazisty, ale nie nachalny. Mógłby jednak być częściej wyczuwalny. Kupię ponownie, jeśli cena zostanie na poziomie oferty promocyjnej.
Dzięki za komentarz. Pozdrawiam
1 sty 2024

Produkt super, ale sprzedawca zbyt hipsterski.

Sam produkt jest bardzo dobrej jakości i polecam poszukującym wygodnych spodni, ale sposób komunikacji producenta po prostu mi nie odpowiada. Gdybym został zagadnięty przez sprzedawcę w takiej konwencji, w jakiej otrzymałem maila po zakupie to wyszedłbym ze sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Cześć, bardzo Ci dziękuję za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Twoje oczekiwania, jednocześnie przepraszam, jeśli nasza komunikacja wywołała nieprzyjemne wrażenie. Pozdrawiam serdecznie
Mile widziana szybsza wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Cześć, jeszcze raz Cię bardzo przepraszamy za zwłokę z wysyłką. Twoje zamówienie wpadło do naszego sklepu w gorącym okresie Black Week. Na ogół zamówienia są wysyłane najpóźniej w następny dzień roboczy.
5 paź 2023
Różne modele w tym samym rozmiarze maja rozny krój, w jednych są nogawaki wąskie w innych szerokie,
12 paź 2023
Bardzo dziękuję za Twoją opinię. Różność rozmiarów jest wynikiem użycia różnych materiałów, które inaczej się wykurczają.
31 lip 2023
Powinny być rozciągliwe, choćby trochę.
5 wrz 2023
Cześć. Polecam wybrać rozmiar większe, będziesz miał więcej luzu. Spodnie szyjemy z tkanin, dlatego nie rozciągają się tak, jak spodnie dresowe. Pozdrawiam
14 kwi 2023
Reduce Price and theere will be 5
27 kwi 2023
Thank you for this comment. We work hard to keep prices as low as possible while maintaining high quality.
25 kwi 2023
Bardzo dobre buksy 😉