eyeon.design

Opinie (25) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

Ważny od: 3 gru 2021
eyeon.design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 mar 2023
Polecam meble Ironville! Jestem zadowolona, chociaż trzeba było trochę poczekać, ale super się prezentują. Pani Klaudia z obsługi niezwykle miła i pomocna. Dziękuję i pozdrawiam

25 kwi 2023
Pomimo rozczarowania bardzo długim terminem oczekiwania na dostawę i brakiem kontaktu ze strony sklepu w sytuacji opóźnienia - muszę przyznać, że ostatecznie eyeondesign potrafił przyznać się do niedociągnięć, przeprosić, zadośćuczynić oraz wykazał się chęcią wyciągania wniosków z popełnionych błędów. Ostatecznie zamówione przeze mnie butelki przecudnej urody dojechały. Zmieniam ocenę na ***.

Opinie nt. sklepu eyeon.design

25 kwi 2023