4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl

Opinie (184) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (681)

Ważny od: 10 sty 2020
4mat.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka realizacja i wysyłka, jedyny minus to brak możliwości podglądu projektu po złożeniu zamówienia :/

31 gru 2023
Zakupiony komplet dywaników welurowych prezentował się całkiem ładnie dywaniki sztywne dobrze się odkurza jednak po dwóch tygodniach dywanik kierowcy stal się strasznie giętki i rozklejony od środka i to tylko ten jeden

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

Bardzo rzetelni
Kupiłem dywaniki do Hondy HR V Dywaniki dotarły bez stoperów w dywaniku pasażera. Po telefonicznej interwencji obiecano dosłanie. Niestety, to była wyłącznie obietnica bez pokrycia ;( BeBe
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszego produktu. Przykro nam, że nie otrzymał Pan odpowiednich materiałów wraz z zamówieniem. Cenimy sobie zadowolenie klienta i zawsze staramy się zaspokajać jego potrzeby w odpowiednim czasie. Doceniamy Państwa cierpliwość i wyrozumiałość, gdy pracujemy nad rozwiązaniem wszelkich pojawiających się problemów. Stopery zostały wysłane kurierem
31 mar 2024
Otrzymałem inny odcień koloru niż jest przedstawiany w konfiguracji, Mowa tu o kolorze niebieskim…
Towar niezgodny z jakością
16 mar 2024

Ford Puma mk1

Lamówka z odstającymi nitkami, nie podwinięta, krzywo ścięta
31 gru 2023
10 lip 2023
Witam Kształt dywaników odbiega od oryginalnych Brak dopasowania do oryginalnych zaczepów Jakość dobra
1 wrz 2023
Zamówiłem dywaniki do samochodu. Dostawa na czas, jakość dobra, dobry sklep, prawdopodobnie polecę go moim znajomym.
11 paź 2023
Szybka realizacja, szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Polecam