4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl

Opinie (175) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (657)

Ważny od: 10 sty 2020
4mat.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka realizacja i wysyłka, jedyny minus to brak możliwości podglądu projektu po złożeniu zamówienia :/

31 gru 2023
Zakupiony komplet dywaników welurowych prezentował się całkiem ładnie dywaniki sztywne dobrze się odkurza jednak po dwóch tygodniach dywanik kierowcy stal się strasznie giętki i rozklejony od środka i to tylko ten jeden

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

2 mar 2024

Za krótkie dywaniki

Dywaniki do AUDY A3 okazały sie trochę za krótkie, przesunąłbym wpięcia i 2 cm i automatycznie dywanik poszedłby do góry pod pedały..... a tak lezy pod siedzeniem a na górze pedałów dywaniku brak i pozostał ślad po starych

Dywaniki welurowe Alfa Romeo Giulietta

Jakość materiałów i samo wykonanie bardzo dobre. Niestety, dywanik kierowcy i tylne dywaniki nie były dopasowane, bardziej chodzi o dywanik kierowcy. Stąd 3/5 gwiazdek.

Ford Puma mk1

Lamówka z odstającymi nitkami, nie podwinięta, krzywo ścięta
10 lip 2023
Witam Kształt dywaników odbiega od oryginalnych Brak dopasowania do oryginalnych zaczepów Jakość dobra
3 kwi 2023
Wykonanie i jakość materiału na bardzo dobrym poziomie. Jedynym minusem był brak montażu stoperów (przyszły luzem). Jeśli do oferty doszłaby możliwość dostawy przez jakąkolwiek inną firmę kurierską, to z pewnością byłoby 5/5.
1 kwi 2023
Kontakt ze sprzedającym i usługodawcą oraz szybkość wykonania zamówienia na najwyższym poziomie. Jedyne czego mi brakuje to mozliwości obejrzenia i dotknięcia produktów przed zakupem.
9 kwi 2023

Dywaniki .

Dywaniki wykonane solidnie .Dywaniki na przód wszystko ok tzn.wymiar ,wykonanie,ale dywaniki na tył w porównaniu do oryginalnych gumowych są za duże i nie da się ich dobrze ułożyć .
1 wrz 2023
Zamówiłem dywaniki do samochodu. Dostawa na czas, jakość dobra, dobry sklep, prawdopodobnie polecę go moim znajomym.
11 paź 2023
Szybka realizacja, szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Polecam
26 sie 2023
25 kwi 2023
30 mar 2023
11 kwi 2023

Fatalne stopery.

Prosiłem o dywaniki bez stoperów. Dostałem ze stoperami, które po 2 wpięciach i wypięciach się rozpadły. Teraz składam je za każdym razem. Słabo to wyszło chociaż same dywaniki prezentują się dobrze.
24 maj 2023