4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl

Opinie (189) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (686)

Ważny od: 10 sty 2020
4mat.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka realizacja i wysyłka, jedyny minus to brak możliwości podglądu projektu po złożeniu zamówienia :/

31 gru 2023
Zakupiony komplet dywaników welurowych prezentował się całkiem ładnie dywaniki sztywne dobrze się odkurza jednak po dwóch tygodniach dywanik kierowcy stal się strasznie giętki i rozklejony od środka i to tylko ten jeden

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

30 mar 2024

Szybko, sprawnie i z jakością

Sprawna wysyłka, dywaniki "Eva" dla Audi a3 (2005) - dopasowane idealnie, sprawują się znakomicie. Na plus świetny kontakt z firmą, nieścisłość z dostawą szybko wyjaśniona i naprawiona.

Produkt najwyższej jakości

Nie wyobrażam sobie auta bez tych dywaników. Jakość użytych materiałów i wykonanie nie ma sobie równych.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa opinię. Miło nam słyszeć, że doceniają Państwo wysokiej jakości materiały i wykonanie naszych dywanów. W 4MAT dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i jak najlepszą obsługę klienta. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i z niecierpliwością czekamy na możliwość dalszego służenia Państwu w przyszłości.
Bardzo szybka realizacja, przejrzysta strona projektowa i przystępna cena. Super!
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby zostawić nam pozytywną recenzję. W 4MAT dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę, szybką i sprawną realizację projektów oraz rozwiązania w rozsądnych cenach. Naprawdę cenimy Państwa opinie i dziękujemy za wybranie nas!
Wyglądają schludnie, jeszcze nie były używane, ale są ładnie obszyte i grube.
Dywaniki są dobrze dopasowane, fajnie wyglądają, bardzo szybka wysyłka jast ok
Najlepsze dywaniki na rynku. Wyśmienita jakość w przystępnej cenie.

Fiat Punto Evo

Jestem zadowolony z zakupu. Jakość dywaników bardzo dobra.
23 mar 2024
Perfekcyjnie, zgodnie z zamówieniem, dokładnie i szybko.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że otrzymali Państwo zamówienie szybko i dokładnie. W 4MAT dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta i satysfakcji, a satysfakcjonujące jest usłyszeć, że udało nam się to zrobić dla Państwa. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
31 mar 2024
Dopasowane idealnie ,super jakoś mi wykończenie 😁
Dywaniki pasują dostawa szybka i bez problemów
Mięciutkie, estetyczne i świetnie wykonane
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego produktu. Jesteśmy dumni z wytwarzania produktów, które są zarówno miękkie, jak i estetyczne. W 4MAT staramy się zapewnić klientom wyjątkową jakość naszej oferty. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa wysokie oczekiwania!
Bardzo dobra obsługa fachowy dobór towaru
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję i miłe słowa na temat obsługi i wyboru produktów. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i miło nam słyszeć, że udało nam się to osiągnąć w Pana przypadku. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli powitać Państwa ponownie!
Świetna jakość produktu, szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat jakości naszych produktów i szybkiej dostawy. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania na rzecz doskonałości i cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione. Staramy się przekraczać oczekiwania każdego klienta i cieszymy się, że udało nam się to w tym przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
szybka realizacja,towar dobrej jakości
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa opinię na temat naszych usług i jakości produktu. Cieszymy się, że szybko otrzymał Pan zamówienie i że spełniło ono Pana oczekiwania. W 4MAT dążymy do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta i cieszymy się, że Państwa doświadczenie było pozytywne. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenne uwagi!
Ładnie zapakowane ,dobra jakoś polecam
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na zrecenzowanie naszej firmy. Miło nam słyszeć, że byli Państwo zadowoleni z jakości i prezentacji naszych produktów. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i miło nam wiedzieć, że udało nam się to osiągnąć dzięki Państwa doświadczeniu. Dziękujemy za Państwa rekomendację i wsparcie.
Szybka realizacja, świetna jakość,
Szybka terminowa dostawa
23 mar 2024
Wszystko super
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię o naszej firmie! Cieszymy się, że miał Pan z nami pozytywne doświadczenia. W 4MAT staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty. Państwa zadowolenie jest zawsze naszym priorytetem i doceniamy Państwa miłe słowa. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
Wszystko OK.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że wszystko było satysfakcjonujące. W 4MAT staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie produktowe. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zaangażowania w doskonałość i jesteśmy wdzięczni za Państwa nieustające wsparcie!