4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (690)

Ważny od: 10 sty 2020
4mat.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka realizacja i wysyłka, jedyny minus to brak możliwości podglądu projektu po złożeniu zamówienia :/

31 gru 2023
Zakupiony komplet dywaników welurowych prezentował się całkiem ładnie dywaniki sztywne dobrze się odkurza jednak po dwóch tygodniach dywanik kierowcy stal się strasznie giętki i rozklejony od środka i to tylko ten jeden

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

7 kwi 2024
30 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan dobre doświadczenia i był zadowolony z naszych usług. Państwa opinie są dla nas bezcenne, ponieważ za każdym razem staramy się świadczyć usługi wysokiej jakości. Cenimy wszystkich naszych klientów i ich opinie i doceniamy czas, który poświęcił Pan na podzielenie się z nami swoją opinią. Dziękujemy, że są Państwo naszymi klientami!
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że docenia Pan nasze usługi. W 4MAT staramy się zapewnić najwyższą jakość usług wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że Pan tego doświadczył. Nieustannie pracujemy nad znalezieniem nowych sposobów na poprawę, a Państwa opinie są nieocenione, aby nam w tym pomóc. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej przemyślanej recenzji!

Produkt najwyższej jakości

Nie wyobrażam sobie auta bez tych dywaników. Jakość użytych materiałów i wykonanie nie ma sobie równych.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa opinię. Miło nam słyszeć, że doceniają Państwo wysokiej jakości materiały i wykonanie naszych dywanów. W 4MAT dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i jak najlepszą obsługę klienta. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i z niecierpliwością czekamy na możliwość dalszego służenia Państwu w przyszłości.
Dywaniki są świetne, sam materiał rownież bardzo przyjemny, a dopasowanie wręcz idealne, polecam! 🙂
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że uważa Pan nasze maty i materiał za doskonałe, a dopasowanie za idealne. W 4MAT dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i obsługi klienta, które zapewnią Państwu najlepsze możliwe doświadczenia. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za wybranie nas.
Wszystko super, oprócz tego ze został pomylony kolor napisu na dywaniku. Reszta bez zarzutów
3 mar 2024
Realizacja zamówienia i jakoś produktu zgodne z ofertą sprzedaży.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Miło nam słyszeć, że realizacja zamówienia i jakość produktu były zgodne z naszymi obietnicami. W 4MAT staramy się zapewnić naszym klientom wspaniałe doświadczenie i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za wybranie nas!
3 mar 2024

Szybkie zakupy

Zakupy bez żadnych problemów, szybka dostawa. Serdecznie polecam.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że nie miał Pan żadnych problemów i że dostawa przebiegła szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, więc wspaniale jest wiedzieć, że możemy spełnić tę obietnicę. Dziękujemy za Państwa rekomendację - naprawdę to doceniamy.
2 mar 2024
Termin realizacji zamówienia oraz jakość wykonania dywaników.
Odpowiedź ze sklepu 4mat.com.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję i poświęcony czas na przekazanie nam opinii. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia. Rozumiemy znaczenie jakości produktów i traktujemy ją poważnie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy produkt był wykonany z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Doceniamy Państwa opinie, ponieważ pomagają nam one stale ulepszać nasze produkty i usługi. Dziękujemy, że wybrali Państwo 4MAT.