4mat.com.pl- Logo - Opinie

4mat.com.pl

Opinie (179) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (657)

Ważny od: 10 sty 2020
4mat.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka realizacja i wysyłka, jedyny minus to brak możliwości podglądu projektu po złożeniu zamówienia :/

31 gru 2023
Zakupiony komplet dywaników welurowych prezentował się całkiem ładnie dywaniki sztywne dobrze się odkurza jednak po dwóch tygodniach dywanik kierowcy stal się strasznie giętki i rozklejony od środka i to tylko ten jeden

Opinie nt. sklepu 4mat.com.pl

Dywaniki super polecam
25 lut 2024
8 lut 2024
14 lut 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podobało się Panu u nas i doceniamy Pana pozytywne opinie. W 4MAT staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniu. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
1 sty 2024
Ok
14 lut 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby przedstawić nam swoją recenzję. Cieszymy się, że był Pan ogólnie zadowolony z naszych usług i mamy nadzieję, że da nam Pan kolejną szansę, aby służyć Panu w przyszłości. W 4MAT staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i cenimy sobie Państwa opinie.
AP
Artur P.
Weikersheim
16 sty 2024
Sprawna szybka dostawa. Komunikacja na najwyższym stopniu. Polecam.
14 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy i komunikacji na najwyższym poziomie. W 4MAT zawsze staramy się zapewnić klientom najlepszą możliwą obsługę, a Państwa miłe słowa wiele dla nas znaczą. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Państwem w przyszłości.
10 sty 2024
Zgodnie z opisem. Bardzo krótki czas realizacji zamówienia
14 lut 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W 4MAT staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta i zagwarantować, że nasi klienci otrzymają swoje zamówienia na czas. Doceniamy Państwa opinie i będziemy nadal koncentrować się na zapewnieniu doskonałej obsługi. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami!
13 gru 2023
14 lut 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na zrecenzowanie naszej firmy. Doceniamy Pana opinię i cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszego szybkiego przetwarzania i wysyłki. Rozumiemy Państwa rozczarowanie związane z brakiem możliwości obejrzenia projektu po złożeniu zamówienia, ale dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymali swoje zamówienia w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że będą Państwo nadal korzystać z naszych usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
Precyzyjne wykonanie i świetna jakość
14 lut 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że był Pan zadowolony z precyzji i jakości naszej pracy. W 4MAT dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze zaangażowanie w doskonałość jest tym, co sprawia, że nasza firma odnosi sukcesy. Dziękujemy za miłe słowa!
Szybko, tanio i profesjonalnie :)
Zajebiste dywaniki
23 gru 2023
Błyskawiczna dostawa
14 lut 2024
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że dostawa przebiegła szybko. W [Company] staramy się zapewniać terminową i sprawną obsługę, aby klienci szybko otrzymywali swoje zamówienia. Doceniamy Państwa miłe słowa i dziękujemy za wybranie nas.
22 gru 2023
14 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. W 4MAT staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i satysfakcjonujące jest słyszeć, kiedy to się udaje. Jeśli jest coś, co możemy zrobić w przyszłości, aby poprawić Twoje doświadczenia, proszę nie wahaj się skontaktować. Cenimy Państwa opinię i chętnie pomożemy!
17 gru 2023