zdroweslodycze.pl- Logo - Opinie

zdroweslodycze.pl

Opinie (254) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (275)

Ważny od: 16 mar 2023
zdroweslodycze.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 sty 2024
Jestem bardzo zadowoloną, powracającą klientkom. Moje dziecko jest na diecie bez glutenu, mleka I cukru, więc nie łatwo znaleźć coś dobrego dla niej na imprezy w szkole, czy na szczególne okazję, by było bez tych powyższych składników, a w sklepie "Zdrowe Słodycze" zawsze coś znajdę, czy to przekąski na słodko, czy słono, czy płatki do napoju roślinnego bez cukru, kaszę, kisiele, galaretki. Jest tu wszystko to, czego nie mogę znaleźć nigdzie indziej. Jestem bardzo wdzięczna, że jest takie miejsce, które uwzględnia wszelkie potrzeby mojego dziecka.

3 mar 2024
Zamówiłam 20 paczek ciasteczek babci Ani. Bylam pewna że zamawiając tak dużą ilość termin ciastek bedzie co najmniej półroczny. Niestety ciastka waniliowe mają termin do kwietnia i są już po prostu miekkie. Część innych ciastek ma termin do maja. No szkoda

Opinie nt. sklepu zdroweslodycze.pl

3 mar 2024

Terminy ważności

Odpowiedź ze sklepu zdroweslodycze.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Jeśli dobrze rozumiem, otrzymała Pani od nas 5 szt. ciasteczek z dwumiesięcznym terminem ważności oraz pozostałe z dłuższym, tak? Zawsze zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nami w celu wyjaśnień - staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni i jeśli tylko to możliwe zawsze bierzemy pod uwagę wnioski i prośby klientów. Jeśli chodzi o kwestię miękkości ciasteczek - to produkt suchy i nie powinien być miękki nawet po deklarowanych terminie "najlepiej spożyć przed". Jeśli ciasteczka są miękkie mimo, że zostało jeszcze sporo dni do tego terminu, prosimy o kontakt i zareklamujemy go u producenta. Miękkość nie jest tu standardem i chętnie pomożemy w wyegzekwowaniu od producenta produktu, który spełni Pani oczekiwania.
17 lis 2023
Mały a jednocześnie drogi asortyment . W pudełku oprócz zamówionych produktów wysłali śmieci z magazynu pod szlachetna nazwą "materiały biodegrodawalne" Jedna gwiazdka to i tak za dużo Dałbym pół za bezbłędne ceny na paragonie . Gdyby nie otrzymany woucher nie kupił bym w tym sklepie nic .
18 lis 2023
Bardzo nam przykro, że aż taką złą opinię wywarliśmy na Pani - nie wysyłamy śmieci z magazynu w pudełku, ale tak, stosujemy naturalne wypełniacze zamiast foliowych. W sklepie mamy ponad 2300 produktów, większość naszych klientów chwali duży wybór, ale oczywiście rozumiemy, że każdy ma prawo do swojej opinii - na pewno są sklepy, gdzie asortyment jest większy. Możemy mieć tylko nadzieję, że trafi Pani na sklep, który spełni Pani oczekiwania. Jeśli możemy wyjaśnić inne kwestie zapraszamy do kontaktu.
18 maj 2023
30 maj 2023