fotopoker.pl- Logo - Opinie

fotopoker.pl

Opinie (170) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (354)

Ważny od: 8 lis 2018
fotopoker.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 kwi 2023
Zamawiałem obiektyw Sigma 18-50mm f2,8 DC DN (Fuji) Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, obiektyw bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony. Polecam !!!

Zamówienie zostało zrealizowane poprawnie, towar dojechał dobrze zapakowany. Udało mi się kupić towar, który nie był dostępny w innych sklepach. Można się było do firmy dodzwonić i otrzymałem wtedy wyczerpującą informację. Niestety: - został mi sprzedany towar ze statusem 'dostępny' który okazał się być sprzedawany jako dropshipping, musiałem czekać aż zamówiony towar dojedzie i dopiero wtedy zamówienie zostało zrealizowane. Pewnie gdzieś w regulaminach jest to napisane, ale fajnie byłoby, gdyby taka informacja była jasno i dużymi literami napisana w momencie zakupu - podzieliłbym zamówienie, albo zamówił tylko towar faktycznie dostępny na miejscu. - pozornie dobra informacja wysyłana na każdym etapie sprzedaży poprzez e-mail była tak naprawdę szeregiem niewiele znaczących komunikatów. Z mojego punktu widzenia informacja na temat 'potwierdzenie wpływu zamówienia', ' przyjęcia do realizacji', ' przekazania do realizacji' nic nie mówią. Brakowało info o najważniejszym, to znaczy o spodziewanym czasie wysyłki. Następnym razem przed złożeniem zamówienia będę dzwonił i dopytywał.
MK

Opinie nt. sklepu fotopoker.pl

22 gru 2023
Brak towaru, brak chęci żeby rozwiązać problem i na dodatek zostaję z problem banku i podpisanej umowy ratalnej.
Zamówienie jeszcze nie zostało zrealizowane.