fotopoker.pl- Logo - Opinie

fotopoker.pl

Opinie (153) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (334)

Ważny od: 8 lis 2018
fotopoker.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 kwi 2023
Zamawiałem obiektyw Sigma 18-50mm f2,8 DC DN (Fuji) Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, obiektyw bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony. Polecam !!!

11 kwi 2023
Dostawa szybką, sprzęt ok , ale o fakturę czy paragon doprosić się nie mogę zero odpowiedzi.

Opinie nt. sklepu fotopoker.pl

11 kwi 2023
PK
20 wrz 2023

Przegapili brak magazynowy wystawionego towaru

Zakupiłem towar którego nie mieli na stanie magazynowym, nie poinformowali mnie o tym fakcie, nie odpisali na maila z zapytaniem o termin dostawy. Dopiero po kontakcie telefonicznym z mojej strony uzyskałem taką informację. Zrezygnowałem z zakupu ponieważ firma nie wiedziała kiedy otrzyma od dostawcy interesujący mnie produkt. Powinna być jedna gwiazdka ale daję dwie za naprawdę NATYCHMIASTOWY zwrot środków.