Recea.pl - sklep z odzieżą męską.- Logo - Opinie

Recea.pl - sklep z odzieżą męską.

Opinie (87) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (316)

Ważny od: 30 paź 2018
Recea.pl - sklep z odzieżą męską. spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 maj 2023
Wszystko jak najbardziej w porządku ,wymiana na większy rozmiar bez problemu jak i sam kontakt ze sklepem ,szczerze polecam !!!

Surowiec zastosowany do ocieplenia kurtki przesuwa się prawdopodobnie jest go za mało i kurtka wygląda jak pagórki szczególnie z tyłu.Kurtka ładna ale mogłem zakupić rozmiar większy trudno za tą cenę może być.

Opinie nt. sklepu Recea.pl - sklep z odzieżą męską.

8 paź 2023
Bardzo słabe wykonanie ciuchów nie za dobrze po zszywane już po rozpakowaniu w jednej bluzie jest dziura strasznie tak się nie produkuje ubrań