francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (8090) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 077)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

JK
Jerzy K.
Czeladź
Jako zamienniki polecam
14 lut 2024
Szybka wysylka i swietny kontakt, perfumy maja ladne opakowania i zapachy zblizone do oryginalu natomiast trwalosc srenia lub slaba zalezy od zapachu
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży.
14 lut 2024
Jedna gwiazdka mniej za slaba trwalosc zapachow
9 lut 2024
Duzy spadek intensywności niektórych perfum. (Kolor tez inny ale to akurat nie problem)
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu.
Nie mam żadnych zastrzezen
6 lut 2024
6 lut 2024
SG
Sylwia G.
Łomża
Szybka realizacja zamówień, paczki bardzo dobrze zabezpieczone.
Dziękujemy ❤️
Zapach zbliżony do oryginału.
Dziękujemy ❤️
Firma bardzo profesjonalna, dbająca o klienta.