francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7651) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 079)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

Dziękujemy ❤️
zamówiłam 3 zapachy, wszystkie w jakości premium - bynajmniej taka była informacja na stronie . 1- Hugo boss - zbliżony do oryginału, 2- dior - również podobne nuty zapachowe. 3- zapach good girl- porażka. W perfumach w środku pływają ,,jakieś kawałki czegoś..." Ten zapach jest w ogóle nie trwały, woda która spływa po ciele. Myślałam, że może ja nie czuję, dlatego pokazałam próbkę innym osobom, aby sprawdzić trwałość i jakość. Niestety oni również potwierdzili, nietrwałość próbki. Po kilku chwilach zapachu nie było czuć. Miał być zachwyt, a jest rozczarowanie
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Odnośnie zapachu 630 skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sytuacji, chcemy uzyskać więcej informacji na temat zapachu.
24 sty 2024

Przesyłka szybko dostarczona i to by było na tyle

Przesyłka szybko dostarczona. Jednak to tyle mam oryginały perfum niestety ale zapach jaki otrzymalam nawet w 10% nie pokrywa się z oryginałem.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.

Słaba jakość perfum

Niestety, ale jestem bardzo rozczarowany. Zakupiłem inspirację Hugo Boss - Bottled Night, zaperfumowanie niby 24%. Moja partnerka nawet nie wyczuła że cokolwiek na siebie popryskałem. Perfumy ledwo wyczuwalne, po kilku minutach się ulatniają. Sam zapach mizerny, daleki od oryginału. Swoją drogą to zakupiłem taki sam odpowiednik wcześniej u innej rozlewni perfum i zapach był trwały na 8h i podobny, więc da się zrobić dobrze, bo mam porównanie. Tutaj niestety jakość bardzo słaba. Nie polecam.
27 sty 2024
Ta partia którą zamówiłem jest słabsza od tych które wcześniej zamawiała dla mnie żona 208 czy 245 po jednym zaaplikowaniu na skórę czy odzież zapach utrzymywał się przez cały dzień nawet na drugi było czuć na odzieży a perfumy z tej partii utrzymują się krócej do kilku godzin a zaczęliśmy właśnie zamawiać te perfumy ze względu na ładny zapach i niebywałą trwałość w porównaniu do innych producentów. Mam nadzieję że to tylko małe niedociągnięcie i następne zamówienia będą tak trwałe jak te które były zamawiane wcześniej.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu. Sprawdzimy zapachy i skontaktujemy się z Panem :)

Chanel to porazka

Zamowilismy 4 fahrenheit, addict, bleu de chanel i jeszcze jeden ktorego nie pamiętam. 3 z bich pachną fajnie, ale chanel oachnie niestety jak mydło
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️Zapach który nie spełnił oczekiwań można zawrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
21 sty 2024
Zamiennik Lacoste essential trzyma bardzo krotko, sam zapach podobny. Początkowo jest spora różnica lecz po 5-10 minutach przypomina juz jest lepiej Największym problemem jest czas utrzymania zapachu.
24 sty 2024
Po opiniach innych liczyłam że zamiennik rzeczywiście odpowiada oryginałowi i tak jest, ale niestety jeżeli chodzi o trwałość po godzinie już go nie czuć
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
21 sty 2024
Zakupiony zapach w ogóle nie przypomina tego, co miał przypominać. Miała być mała buteleczka na podróż samolotem, a zamiast tego poszła do śmieci.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Na stronie posiadamy ponad 500 zapachów. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć zapach, który spełni Pani oczekiwania. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Cały czas zamawiam perfumy tutaj,i nigdy nie dają żadnego rabatu,nie zależnie od tego na jaką kwote się zamawia
24 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których regularnie udostępniamy informacje o dostępnych rabatach.
9 lut 2024
Duzy spadek intensywności niektórych perfum. (Kolor tez inny ale to akurat nie problem)
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Zapach jest ładny ale ta trwałość jest bardzo krótka , poprawcie recepturę .
Dziękujemy ❤️
26 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Bardzo proszę o kontakt na adres: kontakt@francuskieperfumy.pl. W wiadomości prosimy o informacje co wpłynęło na negatywną opinie naszego sklepu.
16 sty 2024
Odpowiednik Molecule 01 to woda perfumowana która nie oddaje absolutnie zapachu ( +- oryginału0,0000001) lecz. Zapach wody ze spirytusem. Rozmawiałem ze sprzedawcą, że wiem jak działa oryginał nie na każdego i blablabla. Natomiast odpowiednik Fracuskich Perfumy przetestowany na 20 osobach i zero efektu choć to woda perfumowana w wersji edition. Pani nie dała sobie powiedzieć zna się lepiej. Od siebie nie polecam.
16 sty 2024
Dziękujemy za opinie. Produkt posiada informacje w opisie: " Perfumy inspirowane Escentric - Molecule 01 (UNISEX) mogą stanowić bazę pod inne perfumy, co według niektórych opinii przedłuża ich trwałość. Perfumy mogą również roztaczać aurę wokół nas, której sami nie wyczujemy. " Jeśli jednak jest Pan niezadowolony przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
28 gru 2023

Perfumy mało podobne do oryginalnych i pachną bardzo krótko

Perfumy niestety, ale mają mało co wspólnego z oryginałem, a do tego pachną bardzo bardzo krótko, a najgorsze jest to, że niestety, ale mimo zapewnienia Pani, że przesyłka na pewno dojdzie przed świętami (co było moim warunkiem zakupu) to nie doszły, przesyłka przez francuskie perfumy została wykupiona najtańsza jaka się da w związku z czym przesyłka nie doszła na święta mimo zapewnień. Nie polecam.
29 gru 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Paczka została przygotowana tego samego dnia tj. 21.12 co zostało złożone zamówienie. Nie mamy wpływu na czas dostawy przez kuriera. Był okres przedświąteczny co mogło spowodować opóźnienie w dostawie. Nie mniej jednak przepraszamy za zaistniałą sytuację.
13 sty 2024
RZETELNIE INFORMOWAĆ O ETAPACH WYSYŁKI ZAMÓWIONEGO TOWARU. NIE WPROWADZAĆ MAILOWO I TEKEFONICZNIE W BLAD OSOBY, KTÓRA ZOSTAWIŁA U WAS KILKA TYSIECY ZŁOTYCH. Szczegóły w wystawionej opinii na Google.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z etapami wysyłki. Zapewniamy Cię, że pracujemy nad ulepszeniem procesu informowania o statusie zamówienia. Obiecujemy skoncentrować się na lepszym komunikowaniu etapów wysyłki i unikaniu błędów. Dziękujemy za cierpliwość.
4 sty 2024
Właśnie otrzymałem 3 numery. Damskie 101 tragedia! Męskie 475 słabo ew. 287 ładne. Niestety 2 produkty strata pieniędzy…
5 sty 2024
JK
Jolanta K.
Murowana Goślina
18 sty 2024
Przysyłajcie produkty zgodnie z zamówieniem. To co robicie to jest oszustwo. Jakiś czas temu kupiłam u Was produkt o nr 748, po użyciu pachniał ok. 10 minut. Teraz kupiłam produkt o nr 684, pachnie minutę i do tego oba nie różnią się zapachem. Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że perfidnie oszukujecie swoich klientów.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Skontaktujemy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Chcemy uzyskać więcej informacji na temat zapachów.