francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (8090) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 077)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

zamówiłam 3 zapachy, wszystkie w jakości premium - bynajmniej taka była informacja na stronie . 1- Hugo boss - zbliżony do oryginału, 2- dior - również podobne nuty zapachowe. 3- zapach good girl- porażka. W perfumach w środku pływają ,,jakieś kawałki czegoś..." Ten zapach jest w ogóle nie trwały, woda która spływa po ciele. Myślałam, że może ja nie czuję, dlatego pokazałam próbkę innym osobom, aby sprawdzić trwałość i jakość. Niestety oni również potwierdzili, nietrwałość próbki. Po kilku chwilach zapachu nie było czuć. Miał być zachwyt, a jest rozczarowanie
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Odnośnie zapachu 630 skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sytuacji, chcemy uzyskać więcej informacji na temat zapachu.
Zamawiałam perfumy już wiele razy . Zapachy piękne choć mam wrażenie że za każdym razem mniej trwałe . Niektóre perfumy wietrzeją już w buteleczkach. Z kilku kupionych perfum 3 zwietrzały bardzo szybko
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów. Proszę mieć na uwadze, że długotrwałe stosowanie konkretnego zapachu, może wywołać wrażenie mniejszej intensywności zapachu. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Cały czas zamawiam perfumy tutaj,i nigdy nie dają żadnego rabatu,nie zależnie od tego na jaką kwote się zamawia
24 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których regularnie udostępniamy informacje o dostępnych rabatach.
Zapach jest ładny ale ta trwałość jest bardzo krótka , poprawcie recepturę .
24 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
8 sty 2024
Zapachy kiepskiej jakości, drażnią po chwili, nie przypominają oryginałów
9 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
18 sty 2024
1 rodzaj perfum w ogóle nie pachną
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Słabo trzymają zapach
7 gru 2023
Bardzo szybka wysylka naprawde super sprzedawca ale perfumy ktore kupilam sa niestety okropne wiem ze cena tania dlatego nie chce sie czepiac ale numer 8 nie ma zadnego zapachu albo moze lekkiego mydla a 59 jest tez okropne czuje jakis spirytus i pomarancze ;( nie ma nawet. 1% wspolnego z oryginalem.
8 gru 2023
13 gru 2023
Mam oryginały i nawet około nich nie leżały, sam zapach i trwałość bez porównania.
16 gru 2023
Zapach bardzo zbliżony do oryginału lecz trwałość zapachu to tylko 3, 4 godziny.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
26 gru 2023
Pierwszy i ostatni raz kupiłem zamiennik to nie dla mnie
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
17 gru 2023

Nietrwałe

Zapach jest ładny, utrzymuje się max 2h
25 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Bardzo proszę o kontakt na adres: kontakt@francuskieperfumy.pl. W wiadomości prosimy o informacje co wpłynęło na negatywną opinie naszego sklepu.
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Bardzo proszę o kontakt na adres: kontakt@francuskieperfumy.pl. W wiadomości prosimy o informacje co wpłynęło na opinie naszego sklepu.
29 sie 2023
zamawiam któryś już raz z tej strony. te 3 które dotarły są kompletnie nietrwałe . jestem zniesmaczona bo dotychczas byłam bardzo zadowolona . teraz jakby ktoś wody nalał i lekko zabarwił zapachem . więcej nie skorzystam . wydałam na 3 sztuki nadaremno pieniądze
10 wrz 2023

Tanie perfumy z bazaru

Perfumy w ogóle nie przypominają oryginalnych zapachów, trwałość jest mierna. Inne firmy produkujące "inspirowane" zapachy są na znacznie wyższym poziomie. Czas wysyłki też nie jest ekspresowy - paczka zamówiona w weekend została wysłana w środę...
11 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pani oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały wysyłane terminowo, zgodnie z regulaminem do 3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na czas dostawy kuriera. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
29 sie 2023

Kiepski czas ekspozycji

Niestety nawet wody perfumowane maja kiepska ekspozycje i trwałość. Może 1-2 godziny. Czas wysyłki nie powala bo w sumie przesyłka doszła po 5 dniach. Na plus to tylko to że zapach bardzo podobny.
30 sie 2023
14 wrz 2023
Niestety perfumy,które zamówiłam nie spełniły mojego oczekiwania. Nie przypominają w ogóle oryginalnego zapachu.
14 wrz 2023
15 maj 2023
jeśli chodzi o perfumy- zdecydowana przewaga względem konkurencji. Zapach utrzymuje się długo, jest intensywny i bardzo zbliżony do orginałów. Natomiast obsługa sklepu to jakieś nieporozumienie. Zamienię złożyłam we wtorek i wybrałam odbiór paczki w filii w olkuszu. W piątek po godzinie 17 zadzwoniła do mnie Pani z zapytaniem, którym przewoźnikiem życzę sobie aby nadać moją paczkę ponieważ wybrała odbiór stacjonarny!!!???? Po zapytaniu kiedy mogę spodziewać się paczki do odbioru zostałam poinformowana, ze paczka jest już gotowa tylko nie dostałam maila z ów informacją. Na prawdę porażka jeśli chodzi o kontakt i informacje.
16 maj 2023
Bardzo dziękujemy za opinię. Wszystkie zgłoszenia o niewystarczającej jakości obsługi są dla nas bardzo ważne i natychmiast sprawdzane. Dołożymy wszelkich starań by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Mail od nas z informacją że zamówienie jest gotowe do odbioru został wysłany, być może trafił do spamu bądź innego folderu.
25 lip 2023
Zamawiałem trzeci raz i za każdym razem któryś z flakoników był w pewien sposób uszkodzony. Albo atomizer nie działał albo odpadał albo był wykrzywiony. To męczące żeby po każdym zamówieniu kontaktować się z obsługą, przesyłać zdjęcia, odsyłać towar i czekać na kolejny...
26 lip 2023
Dziękujemy za opinię. Skontaktujemy się w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja nie powtórzyła się. Zapewniamy, że jakość jest dla nas najważniejsza. Słuchamy naszych klientów i stale podnosimy jakość naszych produktów.