francuskieperfumy.pl- Logo - Opinie

francuskieperfumy.pl

Opinie (7581) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16 079)

1 sty 2024
1. Zapach - zamówiłam 4 perfumy, każdy miał dokładnie te same nuty zapachowe i świetnie oddawał klimat oryginalnego zapachu. Zapach trochę dziwnie się kształtuje, na początku pachnie całkiem inaczej, potrzeba ok. 3 minut, żeby ładnie rozkwitł. Ale to nic. 2. Trwałość - na ubraniach utrzymuje się bardzo dobrze, na ciele średnio, co i tak jest lepiej niż się spodziewałam. 3. Sklep - organizacja sprawna i szybka, rzetelnie przygotowana paczka. Urocza karteczka z podpisami pracowników - to bardzo miły gest. Za tą cenę, otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Uwielbiam myśl, że mogę testować różne zapachy, mieć ich całą półkę i nie stresować się, że wydałam duży pieniądz, a zapach się źle nosi i z chęcią bym się go pozbyła :-) będę do was z przyjemnością wracać.

5 paź 2023
Domagacie się Państwo opinii o swoim produkcie po raz nty wysyłając email w tej sprawie. No dobrze. Na nieszczęście posiadam obydwa zamówione flakony perfum w oryginale. Na lewą rękę popsikałem Państwa produkt na prawą Chanel. Nie chciałbym tracić czasu na rozwlekłe opowiadanie jak bardzo się ten zapach utlenił z lewej ręki - no tak, szybko, że nie byłem w stanie porównać nuty zapachowej - ale obawiam się, że nie miała nic wspólnego z tym co jest na prawej ręce. Jeżeli zaś chodzi o zapach Dolce Gabbana The One, to kiedyś dostałem w prezencie od córki partnerki po powrocie z Egiptu taki flakonik z olejkiem zapachowym, no więc to coś co przyszło jako drugi produkt przywołało wspomnienia miłego gestu dziecka, ale niekoniecznie przypominało The One. Tak, oczywiście wiem ile zapłaciłem i jakie były opinie o Państwa produktach. Nie mam pretensji - po prostu prosiliście mnie pare razy o opinię to ją napisałem. Serdecznie pozdrawiam Państwa, a tym, którzy się łudzą, że "inspiracja" będzie tym finałem którego oczekują w postaci ulubionego zapachu, to mogą się srogo rozczarować....

Opinie nt. sklepu francuskieperfumy.pl

14 lut 2024
Szybka wysylka i swietny kontakt, perfumy maja ladne opakowania i zapachy zblizone do oryginalu natomiast trwalosc srenia lub slaba zalezy od zapachu
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży.
27 sty 2024
Nie wszystkie zapach są tak trwałe jak w opisie ale polecam w tej cenie i tak są dobre , a w szczególności polecam Tom Rord
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za opinię. Percepcja trwałości perfum jest kwestią indywidualną, związaną z osobistymi upodobaniami, jak również z indywidualnym PH skóry, a także innego rodzaju subiektywnymi uwarunkowaniami. Perfumy inaczej utrzymują się na skórze a inaczej na odzieży. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
27 sty 2024
Male buteleczki super 👍 polecam z dużych nie jestem zadowolona nie pachną tak intensywnie.
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ Wszystkie zapachy są lane na bieżąco do każdego zamówienia takie same bez względu na pojemność perfum
SS
Sylwia S.
Medynia Łańcucka
28 sty 2024
Fajnie że są opisy nazw na buteleczkach, ale szkoda że nie na wszystkich rodzajach..
Zapach piękny, ale co do trwałości to już troszkę gorzej. Generalnie polecam.
26 sty 2024

...jestem zadowolony..zapach trzyma się…

...jestem zadowolony..zapach trzyma się dosyć długo
14 lut 2024
Jedna gwiazdka mniej za slaba trwalosc zapachow
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Szybkość transakcji i realizacji zamówienia
Dziękujemy ❤️
Zapachy nie są aż tak mocno trwale

Konfekcjonowanie

Perfumy - OK Opakowanie - OK Transport - OK Ale czas przygotowania przesyłki nie do przyjęcia. Każda czynność to jeden dzień. 1-Przyjęcie zamówienia 2-Przygotowanie przesyłki 3-Nadanie przesyłki 4-Przesyłka u mnie A informowanie mnie o tym to chyba żart. Jeśli przesyłka przez cały kraj idzie jeden dzień, to strach pomyśleć jak wielkie są Wasze magazyny skoro przygotowanie wysyłki trwa 3 dni. Proponuję poprawę. Pozdrawiam Grzegorz.
16 sty 2024
Dziękujemy za opinię Panie Grzegorzu. Przepraszamy za niedogodności związane z czasem przygotowania przesyłki. Czas realizacji zamówienia na sklepie jest do 3 dni roboczych zgodnie z regulaminem. Pana uwaga jest dla nas ważna, i z pewnością będziemy pracować nad usprawnieniem procesu, aby skrócić czas oczekiwania. Cieszymy się, że perfumy, opakowanie i transport spełniły Pana oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji i z nadzieją, że kolejne zakupy będą bardziej satysfakcjonujące.
21 sty 2024
Wybrane zapachy odpowiadają mi, są trwałe. Niestety nieopatrznie do zamówienia ujęłam podwójnie jeden zapach. Niestety nie mogę sprawdzić po czyjej stronie leży błąd, ponieważ zmówienie składałam bez zakładania konta.
28 gru 2023
Bardzo ladny zapach, ale jak dotad z zamawianych zapachow przeze mnie, a bylo ich troche, zaden nie jest specjalnie trwaly. Ładne ale trwalosc slaba lub srednia dla poszczegolnych zapachow.
29 gru 2023
10 sty 2024
Zamówienie zrealizowane bezbłędnie i szybko. Jednak smuci fakt, że przy zamówieniu wartym prawie 1000 zł jedynym gratisem były 4 próbki perfum. Nie zachęca do tak dużych zakupów
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię i zaufanie, jakim nas obdarzyłaś, dokonując zakupu o tak dużej wartości. Chcielibyśmy podkreślić, że zasady dotyczące gratisów dołączanych do paczek są u nas jednakowe dla wszystkich klientów. Aby być na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami, serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie publikujemy najnowsze informacje dotyczące dostępnych promocji.
4 sty 2024
Ładne zapachy, faktycznie podobne do oryginału, co chwilę pojawiają się nowe odpowiedniki perfum. Brakuje zniżek dla stałych klientów a ceny systematycznie wzrastają.
5 sty 2024
Dziękujemy ❤️ Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych na których cyklicznie pojawiają się informacje o rabatach.

Pomysł

Szkoda, że nie można zapoznać się z zapachami. Może warto jakieś pakiety próbek rozsyłać wcześniej do stałych klientów? Ale wszystko dobrze, zgodnie z umową
Odpowiedź ze sklepu francuskieperfumy.pl
Dziękujemy ❤️ na stronie mamy dostępne próbki do zakupu. Tutaj link: https://francuskieperfumy.pl/szukaj?controller=search&s=pr%C3%B3bka
LK
Leszek K.
3 sty 2024
Sklep jest bez zarzutu, bo zamówienie przyszło szybko. Same odpowiedniki perfum są jednak kiepskie, mało podobne do oryginałów i szybko wietrzeją.
4 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nasze perfumy nie spełniły Pana oczekiwań, staramy się aby każdy nasz zapach był w pełni inspirowany oryginalnym zapachem. Przypominamy, że nasza Firma posiada gwarancję satysfakcji klienta, produkty można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
21 sty 2024
Polecam. Dostaw szybka. Perfumy nie są moze identyczne ale nuty bardzo podobne. Polecam. Trwałość średnia. Stosunek ceny do jakości DUZY PLUS+++