akukupracownia.pl- Logo - Opinie

akukupracownia.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (17)

Ważny od: 23 sie 2022
akukupracownia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu akukupracownia.pl

Szczerze polecam

Kupiłam dwie kartki, każda na inną okoliczność. Obydwie są piękne. Zrobione z dbałością o każdy szczegół, niepowtarzalne. Polecam, a sama na pewno kupię jeszcze nie jedną kartkę
10 lut 2024
Kartka okolicznościowa, na ślub jest śliczna, w każdym detalu dopracowana. Przerosła moje oczekiwania. Na pewno jeszcze tu wrócę.
16 sty 2024

Polecam, coś pięknego

Przepiękna kartka, jestem pod wrażeniem. Polecam serdecznie
9 sty 2024
Drugie zamówienie w pracowni i drugi raz jestem zadowolona. Szybko, sprawnie i piękne kartki. Polecam
12 wrz 2023
Przepiękna spersonalizowana kartka na ślub, ręcznie wykonana z wielką dbałością o detale, niebanalne życzenia, do tego pasująca koperta i torebka na prezent, a wszystko w naprawdę niewygórowanej cenie. Super kontakt z Panią Twórczynią :-) Gorąco polecam!
23 maj 2023

Super sprzedawca

Bardzo szybka dostawa ,super współpraca , kartka okolicznościowa robiona własnoręcznie, wiec każda jest unikatowa . Super, jestem zadowolona na 100% Polecam .
16 maj 2023
Przepięknie wykonane kartki okolicznościowe, miła obsługa i szybka realizacja, będę polecać znajomym.
3 kwi 2023
Bardzo ładne prace. Staranne i oryginalne kartki. Szybki kontakt i wysyłka
23 lis 2023
Niepowtarzalne i pięknie wykonane ❤️❤️
16 lip 2023
Świetny kontakt, ekspresowa wysyłka.
5 kwi 2023