kokietki.pl- Logo - Opinie

kokietki.pl

Opinie (123) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (445)

Ważny od: 19 mar 2020
kokietki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lut 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń dotyczących przebiegu transakcji. Wszystko rzetelnie, sprawnie, szybko i bezproblemowo. Z pewnością skorzystam z usług sklepu ponownie.

Szpilki srebrne które kupiłam przyszły ze śladami kleju w niektórych miejscach oraz porysowane.Prosze sprawdzać towar zanim wyślecie do klienta.Zamawialm kilka razy u Państwa buty i zawsze było ok.Tym razem nie odeśle butów ponieważ mieszkam za granica i zależalo mi ubrać je na Sylwestra.Tym razem jestem zawiedziona.Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu kokietki.pl

7 gru 2023
29 lis 2023
28 lis 2023
Wybrałam rajstopy dokładnie takie jak wcześniej kupiłam i niestety te obecne są już inne tzn górna część nie jest tak modelująca sylwetkę. Byłam zawiedziona.
Pończochy 3 a rozmiar jak na słonia
Ponczochy nie trzymajq sie nogi.
25 paź 2023
Cześć... zabrakło mi majtek,😉 myślałam, że są w komplecie, a reszta jest ok... chciałam dokupić majtki, ale niestety nie ma ich w ofercie
Obsługa fachowa i bardzo rzetelna życzliwa dla klienta. Na pewno skorzystam z kolejnych zakupów w sklepie Kokietki. Ocena 100 pkt
4 lis 2023
Botki są przecudowne,cieszę się że mam dwie pary.Idealnie dopasowane rozmiarowo-jestem bardzo zadowolona Dziękuję
7 wrz 2023
Jak zawsze obsługa i jakoś towaru na najwyższym poziomie :) żona za każdym razem zadowolona z prezentu ;)
12 paź 2023
Podobała mi się szybką realizacja zamówienia. Wszystko jest tak jak w opisie.
1 wrz 2023
Aplikacja czytelna, szybka dostawa. Dobra jakość produktu. Polecę znajomym.
20 lis 2023
Bardzo dziękuję za super pończochy, jestem zadowolona i polecam ten sklep.
8 paź 2023
Polecam zakupy w sklepie, duży wybór produktów, szybka realizacja.
9 lis 2023
Super obsługa,miła,fachowa.Towar extra.Pozdrawiam i dziękuję.
24 paź 2023

Błyskawiczna przesyłka, rajstopy miłe w dotyku. Polecam 😊