kokietki.pl- Logo - Opinie

kokietki.pl

Opinie (123) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (445)

Ważny od: 19 mar 2020
kokietki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lut 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń dotyczących przebiegu transakcji. Wszystko rzetelnie, sprawnie, szybko i bezproblemowo. Z pewnością skorzystam z usług sklepu ponownie.

Szpilki srebrne które kupiłam przyszły ze śladami kleju w niektórych miejscach oraz porysowane.Prosze sprawdzać towar zanim wyślecie do klienta.Zamawialm kilka razy u Państwa buty i zawsze było ok.Tym razem nie odeśle butów ponieważ mieszkam za granica i zależalo mi ubrać je na Sylwestra.Tym razem jestem zawiedziona.Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu kokietki.pl

Niestety jestem rozczarowana rajstopami zamówionymi z tej strony...nie dość że były zaciągnięte to jeszcze ten szew z tyłu jest tak wykonany ze wygląda kiczowato..niestety nie polecam szkoda kasy!!!.To był mój najgorszy zakup😡
Pończochy 3 a rozmiar jak na słonia
Ponczochy nie trzymajq sie nogi.
5 lis 2023
Produkt posiada wadę fabryczna jedno z oczek się rozwarylilo