alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2742)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

30 maj 2023
Niestety tym razem zasłonki były za krótkie i w niektórych miejscach pozaciągane. Pewnie dlatego, że nie były tak jak firanki opakowane w folię. Firanki świetne.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

6 kwi 2024
Jestem zawiedziona, zasłony przyszły brudne i ze skazami przetarć.
6 kwi 2024
Przykro nam słyszeć o niezadowoleniu z otrzymanych zasłon. Chcemy zapewnić, że każdy klient jest dla nas ważny i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Zasłony, które Pani zakupiła, są produktami gotowymi, co oznacza, że mogą być one zwrócone bez podania przyczyny, jeśli tylko nie spełniają Pani oczekiwań. Rozumiemy także Panią frustrację związaną z uszkodzeniami. Wady te mogły powstać na skutek uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu. Jeśli przy odbiorze paczki zauważyła Pani jakiekolwiek uszkodzenia opakowania lub inne niepokojące ślady świadczące o przepakowaniu, zalecamy spisanie protokołu uszkodzeń razem z kurierem. Wszystkie nasze paczki są ubezpieczone, co umożliwia nam szybką reakcję i rozwiązanie problemu na korzyść naszych klientów. Ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na możliwość szybkiego jej rozwiązania. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli pomóc w procesie wymiany lub zwrotu zasłon.
Słaba jakość
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Przykro nam słyszeć, że jakość zakupionego przez Panią produktu nie spełniła oczekiwań. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasze firany panelowe są produktami, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Jako jedne z najtańszych na rynku, wykonane z wysokiej jakości przędzy żakardowej, oferują ekskluzywny wygląd przy zachowaniu przystępnej ceny. Prosimy mieć na uwadze, że celem naszej marki jest zapewnienie klientom wyjątkowej aranżacji wnętrz bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę i znalezienie najlepszego rozwiązania dla Pani.
6 kwi 2024
Przykro nam, że nasze produkty nie spełniły Pani oczekiwań. Jesteśmy zawsze otwarci na feedback naszych klientów, gdyż jest on dla nas kluczowy w dążeniu do ciągłego ulepszania naszej oferty oraz obsługi klienta. Bardzo żałujemy, że nie otrzymaliśmy od Pani konkretnego komentarza dotyczącego problemów związanych z produktami, co pozwoliłoby nam na bezpośrednie rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Zapewniamy, że każda uwaga jest dla nas ważna i stanowi cenne źródło informacji o tym, jak możemy poprawić nasze usługi.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Z dużym zainteresowaniem zapoznaliśmy się z Pani opinią dotyczącą naszego produktu – lekkiej, ozdobnej zasłony gotowej na szelkach z cyrkoniami. Przykro nam, że zdecydowała się Pani na wyrażenie negatywnej oceny, mimo że produkt został dostarczony zgodnie z czasem realizacji oraz nie wpłynęły od Pani żadne uwagi co do jego jakości ani spełnienia oczekiwań. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć przyczyny tej sytuacji i dowiedzieć się, co mogłoby sprawić, że Pani doświadczenie z naszym produktem byłoby pozytywne. Czy było coś, czego oczekiwała Pani po naszym produkcie, a co okazało się niezgodne z Pani potrzebami? Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i gotowi podjąć konkretne działania, aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Bardzo nam zależy na satysfakcji naszych klientów oraz na ciągłym doskonaleniu jakości naszych produktów i usług. Dlatego z niecierpliwością czekamy na wszelkie dodatkowe informacje, które mogłyby nam pomóc w udoskonaleniu naszej oferty. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli omówić tę sprawę bardziej szczegółowo.
MJ
1 paź 2023
Bardzo długo realizowane zamówienie. Taśma wszyta byle jak - "siorpie się". Nie zrobiony odstęp od góry - zanim wszyto taśmę, ale za to po bokach za szerokie obszycia. Firana ma błąd przez całą długość na pewnej szerokości. Ogólnie jestem bardzo zniesmaczona i kontaktem i zamówieniem. Zdecydowanie odradzam.
2 paź 2023
Przykro mi, że nasz produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Chcemy zapewnić, że dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług. Jeśli chodzi o odstęp od góry firany oraz obszycia po bokach, to rzeczywiście są one cechami produktu wynikającymi z naszego procesu produkcyjnego. Odstęp od góry nie jest standardem, a każda pracownia wykonuje go według własnych kryteriów. Podobnie, obszycia po bokach są często podyktowane specyfiką taśmy marszczącej. Rozumiem, że może to nie być dla każdego do zaakceptowania, ale chciałbym podkreślić, że są to cechy charakterystyczne dla niektórych naszych produktów. Jeżeli natomiast chodzi o błąd na firanie - proszę przyjąć nasze przeprosiny. Jesteśmy otwarci na zgłoszenia i reklamacje, i bardzo chcielibyśmy pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jeśli Pani się z nami skontaktuje, z chęcią wymienimy produkt na nowy lub dokonamy innych niezbędnych korekt. Co do czasu realizacji zamówienia, jest nam niezmiernie przykro, że proces ten był dla Pani długi. Staramy się informować naszych klientów o statusie zamówienia na każdym etapie, aby budować zaufanie i przejrzystość w naszych relacjach. Jeszcze raz przepraszam za wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że damy radę odzyskać Pani zaufanie w przyszłości. Jeśli ma Pani dodatkowe uwagi lub pytania, proszę się z nami skontaktować.
Bardzo krzywo obcięte.. poszczępione :(
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Przede wszystkim chciałbym podziękować za podzielenie się swoimi uwagami. Bardzo nam przykro, że nasz produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego bardzo poważnie podchodzimy do każdej opinii. Chciałbym wyjaśnić, że zamówiona przez Panią tkanina została dostarczona bez obszycia, zgodnie z zamówieniem. Zazwyczaj, w przypadku sprzedaży kuponowej, tkaniny są odcinane z większych bel z naddatkiem. Jest to standardowa praktyka, która umożliwia klientom samodzielne dopasowanie i obszycie tkaniny według własnych potrzeb i wymiarów. Rozumiemy, że to może być niespodzianką, jeśli ktoś nie jest zaznajomiony z tą praktyką. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że wszelkie informacje o produkcie są jasne i zrozumiałe, a nasza strona produktowa zawiera szczegółowe informacje na temat tego, jak tkanina jest przygotowywana do wysyłki. Chętnie podejmiemy dalsze kroki, aby upewnić się, że jest Pani zadowolona z zakupu. Proszę o kontakt z nami, abyśmy mogli omówić, jak możemy to osiągnąć. Możemy zaproponować porady dotyczące obszycia lub inne rozwiązania, które mogłyby pomóc w dopasowaniu tkaniny do Pani oczekiwań. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Pani cenne uwagi, które pomogą nam w dalszym doskonaleniu naszych usług.
10 gru 2023
10 gru 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenienie naszego produktu. Zauważyliśmy, że przyznał Pan nam tylko jedną gwiazdkę. Jesteśmy zaniepokojeni tą oceną, ponieważ dla nas oznacza ona, że mogliśmy nie spełnić Pana oczekiwań. Bardzo nam na tym zależy, aby zrozumieć, co mogliśmy zrobić lepiej. Jeśli są jakiekolwiek konkretne aspekty, które nie spełniły Pana oczekiwań – dotyczące zakupionej zasłony, czy to chodzi o zaciemnienie, jakość materiału, czy coś innego – będziemy wdzięczni za podzielenie się tymi uwagami. Każdy szczegół jest dla nas cenny, gdyż pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów. Pragniemy również przypomnieć, że jako produkt gotowy, nasza zasłona może być zwrócona lub wymieniona na nowy bez podania przyczyny. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy do pomocy i chętnie zajmie się Pana zgłoszeniem, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Liczymy na Pana kontakt, abyśmy mogli wspólnie pracować nad tym, by każde następne doświadczenie z naszym sklepem było jak najbardziej pozytywne i satysfakcjonujące.
Odpowiedź ze sklepu alena-firany.pl
Dziękujemy za ocenienie naszych usług, chociaż zauważyliśmy, że przyznała Pani nam tylko jedną gwiazdkę. Jesteśmy zaniepokojeni tą oceną, gdyż dla nas jest sygnałem, że mogło dojść do nieporozumienia lub niespełnienia Pani oczekiwań. Zakupiona przez Panią firana została przygotowana na indywidualny wymiar. Z tego względu produkty takie, jak Pani zamówienie, nie podlegają zwrotowi, co jest wyraźnie wskazane zarówno na stronie produktu, w procesie zakupowym, jak i w naszym regulaminie. Jesteśmy świadomi, że ta polityka może niekiedy sprawiać trudności, dlatego staramy się być jak najbardziej transparentni w naszej komunikacji. Przykro nam, że nie mieliśmy możliwości wcześniejszego omówienia tej kwestii mailowo przed odesłaniem towaru. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zawsze zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania. Chcielibyśmy również przypomnieć, że dla produktów szytych na wymiar i sprzedawanych na metry oferujemy możliwość zamówienia darmowych próbek tkanin. Jest to rozwiązanie, które pozwala uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, dając naszym klientom pewność, że wybierają produkt w pełni odpowiadający ich oczekiwaniom. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zaoferować wsparcie. Jeśli istnieją jakiekolwiek kwestie, które chciałaby Pani omówić, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić satysfakcjonujące doświadczenie z każdym zakupem w naszym sklepie.