idealdesign.pl

Opinie (7) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (37)

Dostateczny

Nieważny

Firma idealdesign.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie idealdesign.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

11 wrz 2023
Samo zamówienie ok,szybko,sprawnie.Szafeczka średniego wykonania,zwykła sklejka,pęknięta w dwóch miejscach,pomalowana farbą,niedoszlifowana.Za te pieniądze wykonanie powinno być na tip top lub cena szafkino połowę niższa.

zamówiłem towar i po ponad tygodniu zostało zamówienie anulowanie bez żadnych wyjaśnień . Dopiero po mojej interwencji dowiedziałem sie ze po prostu sprzedają cos czego nie maja , mimo ze na stronie informuje ze posiadaj dużo szt. ODRADZAM !!!

Opinie nt. sklepu idealdesign.pl

w trakcie sprawdzania

Informacje na stronie wprowadzają w błąd.

Informacje na stronie na temat dostępności produktu nie są odzwierciedleniem rzeczywistości. Po zamówieniu krzeseł, które miały być dostępne w dwa dni, okazało się, że bedą dostępne dopiero za ponad 5 tygodni. Kilka dni ustaleń z klientem poszło na marne, nie mówiąc o zablokowaniu środków. Na mojego maila zwracającego uwagę, że wprowadzili mnie w błąd, nawet nie odpisano. Nie polecam.
24 lip 2023

Wystawiony towar którego nie ma.

Stolik który sklep oferuje na stronie jest niedostępny. Ok. Z tym że minęło już parę dni a nadal widzę go w sprzedaży.

Odradzam zero profesjonalizmu .