Grille Weber - Oficjalny sklep- Logo - Opinie

Grille Weber - Oficjalny sklep

Opinie (48) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (398)

Ważny od: 29 kwi 2014
Grille Weber - Oficjalny sklep spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 maj 2023
Fajna obsługa i profesjonalny salon Webera. Mimo soboty popołudniu czuć było zainteresowanie i chęć pomocy. Grill podczas pierwszego podejścia sprawił się na prawdę mega dobrze. Nie liczyłem, że na elektryku będę miał potrawy jak z „prawdziwego” grilla. Dla mnie po pierwszym podejściu lepszy niż „prawdziwy”.

23 wrz 2023
System płatności za pomocą Blue Media, to niskiej jakości platforma. Występują notoryczne problemy z płatnością za pośrednictwem ApplePay. Platforma ApplePay to odrębny system płatności, uznawany za najbezpieczniejszy na świecie (w odróżnieniu od Blue Media, gdzie konieczne jest podawanie danych karty kredytowej). Przekierowywania płatności z ApplePay na Blue Media jest nieuczciwe i wprowadza klientów w błąd co do bezpieczeństwa płatności👎👎👎. Aby dokonać prostego zakupu w Państwa sklepie musiałem dokonać 4 odrębnych płatności i każdorazowo wypełniać nowe zamówienia. Mimo 3 prób płatność przez ApplePay nie powiodła się.

Opinie nt. sklepu Grille Weber - Oficjalny sklep

21 kwi 2023
23 wrz 2023
21 maj 2023

Promo z Talerzem do pizzy

Szybka dostawa i bezproblemowy kontakt ze sklepem. Przyjazny dla użytkownika manual w sklepie internetowym, dzięki któremu w łatwy sposób można dokonać zakupu. Niestety promocja z której korzystają klienci niestety nie działa. Gratisowy kamień do pizzy, który miał być zachętą do zakupu grila nie jest dostępny. Sprzęt bdb jakościowo, ale marketing o którym mowa powyżej niestety rzutuje negatywnie na producencie.
7 cze 2023