topshop.plOpinie

: 935Dobry

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.
ul.Cybernetyki
02-677 Warszawa
Tomasz Pawliszyn

Opinie nt. sklepu topshop.pl

4.18/5.00

Od dawna kupowałam produkty z tej firmy i zawsze byłam zadowolona. Obecnie już jestem w takim wieku, że już wiele rzeczy nagromadziła. Patelnie fajne, ale dla mnie za ciężkie, nie przemyślałam sprawy.Dam córce, ona młoda Zgadzam się, że można na nich przygotowywać potrawy bez tłuszczu
Czytaj dalej

Kupiłem i od razu zapłaciłem . Miała być dostawa niezwłocznie . Po tygodniu żadnych informacji a " BOK" wygłasza formułkę , sprawdza i mówi , że poinformuje . Mija drugi tydzień ; dalej niec nie wiedzą , sprawdza etc . Trzeci tydzień mówią , że zafakturowane więc na pewno wysłali i za kilka dni będzie dostawa - jest w drodze i juz nie mogą oddać pieniędzy . Mija czwarty tydzień - po interwencji telefonicznej po zagrożeniu zgłoszeniem wyłudzenia na policję - oddają pieniądze. Ale niestety zamówienia nie zrealizowali . Najgorszy sklep internetowy z jakim miałem do czynienia .
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Pragniemy dodać, że wszelkie uwagi dotyczące dostarczanych paczek są dla nas niezwykle ważne, w związku z tym opisana sytuacja została już zgłoszona do odpowiedniego działu, tak aby nie dochodziło do podobnych incydentów. Pozdrawiamy.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu topshop.pl

Buty walkmaxx comfort wysokie buty sportowe jasnoszare za 159,99 zł owszem są piękne, mają ciekawe wyłożenie i obszycie sztucznym futerkiem ale w opisie, że wieżch obuwia to "miękki" zamsz nie jest trafny ponieważ jest twardy a przy haluksach będzie mnie czekać bolesne rozchadza- nie butów. Bardzo proszę o szczery opis obuwia!!! Bardzo lubię buty walkmaxx ❤
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Szanowny Kliencie, przykro nam, że jest Pani niezadowolona. Wszyscy nasi Klienci mają możliwość zwrotu lub wymiany towaru. W razie pytań nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i wiadomości pod numerem telefonu: 225125400. Pozdrawiamy.
Dwa razy zakupiłam Pianka do gładkich powierzchni Aqua Clean Ceramico Crystal Rozmiar3 szt.PackagingMOBOX- w obu paczkach brakowało sciereczek ,proszę przed wysyłką sprawdzać.Pomimo ze mam darmową dostawę posiadając kartę club5 nie mogę zamawiając internetowo skorzystac z tej opcji.
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta 225125400, nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji. Pozdrawiamy
Wszystko.
Przesyłka przesyłka w stanie nienaruszonym z zewnątrz. Natomiast produkty w środku tzn opakowania kremów były pogniecione i to mocno. Gdyby te zakupy były na prezent, to nie odważyłabym się podarować tego. Słabo to wyglądało.
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniała sytuację. Pragniemy dodać, że wszelkie uwagi dotyczące dostarczanych paczek są dla nas niezwykle ważne, w związku z tym opisana sytuacja została już zgłoszona do odpowiedniego działu, tak aby nie dochodziło do podobnych incydentów. Pozdrawiamy
mop ze spryskiwaczem zdaje swoje zadanie i spełnia moje oczekiwania
Fajny fason i kolor. Megawygodne
Jestem ogólnie zadowolona
Wszystko jest perfekt.
Miałam otrzymać przesyłkę w ciągu 2-4 dni. Dziś mija 7 dzień, nie mam przesyłki, ani żadnej informacji o niej.
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za opóźnienie. Prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta 225125400, nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji. Pozdrawiamy .
Bardzo słaby kontakt
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ze względu na epidemię nasz zespół pracuje zdalnie, dlatego kontakt może być znacznie utrudniony. Nasi konsultanci oddzwonią najszybciej jak będzie to możliwe. Pozdrawiamy.
Dopiero co zainstalowałam filtr do prysznica firmy Wellos i za wcześnie coś oceniać. Potrzebna jest informacja o przesyłce w drodze,bo nie wiedziałam kiedy przyjdzie.Pozdrawiam.W.
 Odpowiedź ze sklepu topshop.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Firma przewozowa zawsze wysyła sms z numerem listu przewozowego, pozwoli on na śledzenie paczki na stronie kuriera. Pozdrawiamy
Jestem zadowolona. Towar sie sprawdzil. B. S.
Bardzo trafne zakupy w miarę szybka dostawa -zawsze mam problem czy zakupy uwzględniają kartę klubu 5
TRANSAKCJA PRZEBIEGŁA ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM I TERMINEM
Polecam zakupy