BogutynMlyn.pl

Opinie (314) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (416)

Ważny od: 20 lut 2023
BogutynMlyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie złożone 25-go stycznia było u mnie już 26-go stycznia, czyli przesyłka wręcz ekspresowa. Każda mieszanka chlebowa zapakowana z dołączonym woreczkiem z odpowiednią ilością drożdży. Na każdej torebce mieszanki podany jest przepis na wypiek w automacie i na wypiek ręczny, to bardzo ułatwia pracę. Dziś upieklam chleb orkisz 50% w automacie. Jest przepyszny🥰 Polecam ten sklep i te mieszanki, bo obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

23 mar 2024
Zamówienie złożone 19.03. termin realizacji 1-2 dni. 22.03 wysłałem maila z prośbą o podanie przewidywanego terminu realizacji. Mamy 23.03 g. 14 brak reakcji.

Opinie nt. sklepu BogutynMlyn.pl

17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę to doceniamy i cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę wszystkim naszym klientom!
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że nasza dostawa była dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
2 mar 2024
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i usługi. W BogutynMlyn wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości składników dla zdrowszego stylu życia. Jeszcze raz dzięki!
17 mar 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasze opcje zdrowej żywności. Prowadź zdrowe życie!
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa. :)
Jestem bardzo zadowolona z jakości mąki orkiszowej, z której wypiekami wspaniałe chleby i bułki.
17 mar 2024
Dzięki za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasza mąka orkiszowa pomaga w wypieku pysznych chlebów i bułek!
Produkty bardzo dobrej jakości, kupuję przede wszystkim mąki już od kilku lat. Świetna firma, szybka wysyłka. Jak najbardziej polecam :)
17 mar 2024
Dziękujemy, że jesteś naszym lojalnym klientem i kochasz nasze produkty od tak dawna! Naprawdę doceniamy miłe słowa i cieszymy się, że nas polecasz. To znaczy dla nas wszystko!
17 mar 2024
Dziękujemy za wszystkie polubienia, naprawdę to doceniamy! Staramy się dostarczać Ci najlepsze i najświeższe produkty i wygląda na to, że wykonujemy dobrą robotę. Dzięki!
Produkty wspaniałe, świeże, szybka dostawa
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę to doceniamy i cieszymy się, że nasze produkty, świeżość i szybka dostawa sprawiły, że Twoje doświadczenie z nami było wspaniałe.

Profesjonalny sprzedawca

Czytelna strona, szybka dostawa, profesjonalnie zapakowane. Polecam
17 mar 2024
Dziękujemy za świetną recenzję. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że spodobała Ci się nasza strona internetowa, szybka dostawa i profesjonalne opakowanie. Miłego dnia!
Solidna firma. Towar bardzo dobry.
17 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Doceniamy Twoją opinię i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia.
24 lut 2024
Ok