BogutynMlyn.pl

Opinie (339) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (386)

Ważny od: 20 lut 2023
BogutynMlyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie złożone 25-go stycznia było u mnie już 26-go stycznia, czyli przesyłka wręcz ekspresowa. Każda mieszanka chlebowa zapakowana z dołączonym woreczkiem z odpowiednią ilością drożdży. Na każdej torebce mieszanki podany jest przepis na wypiek w automacie i na wypiek ręczny, to bardzo ułatwia pracę. Dziś upieklam chleb orkisz 50% w automacie. Jest przepyszny🥰 Polecam ten sklep i te mieszanki, bo obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

31 mar 2023
za długo trwa wysyłka, nie można od razu płacić przez Epay czy inną platformę

Opinie nt. sklepu BogutynMlyn.pl

Wyszukałam Bogutyn Młyn w internecie. Poszukiwałam mąki żytniej razowej pełnoziarnistej typ 2000 do pieczenia chleba, wypróbowałam już wiele mąk, ale ostatecznie najlepsza wydaje mi się ta od Bogutyn Młyn. Kupuję ją już od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam :-)
9 mar 2024
Wszystko jest jak należy. Szybka realizacja zamówienia. Towar dobrze zabezpieczony, by w trakcie przesyłki nie uległ zniszczeniu. Mąka super. Upieczony z Waszej mąki chlebek jest bardzo dobry.
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Dziękuję bardzo za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że podobała Ci się nasza mąka. To naprawdę wiele dla nas znaczy!
Produkty bardzo dobrej jakości, kupuję przede wszystkim mąki już od kilku lat. Świetna firma, szybka wysyłka. Jak najbardziej polecam :)
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Dziękujemy, że jesteś naszym lojalnym klientem i kochasz nasze produkty od tak dawna! Naprawdę doceniamy miłe słowa i cieszymy się, że nas polecasz. To znaczy dla nas wszystko!
Dobra jakość produktów przez cały czas. Kupuję produkty juz ponad 17 lat i cały ten czas jakość jest na wysokim poziomie.
Pełne zadowolenie. Produkty pierwsza jakość. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. Szybko sprawnie. Gorąco polecam.
Mąki świetnej jakości a przy okazji spory wybór innych produktów, szczególnie ekologicznych. Bardzo polecam
Jestem bardzo zadowolona z jakości mąki orkiszowej, z której wypiekami wspaniałe chleby i bułki.
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Dzięki za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasza mąka orkiszowa pomaga w wypieku pysznych chlebów i bułek!
Towar zgodny z opisem , jakość , czas realizacji i cena , wszystko Bardzo Dobrze.
Bardzo dobry jakościowo towar, szybka wysyłka, przyjazne możliwości zapłaty.
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Dziękujemy bardzo za przesłanie opinii! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości naszych produktów i szybkiej wysyłki. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów i najlepszej obsługi klienta dostępnej na rynku. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

POLECAM

Towar zawsze jest dobrze zapakowany i szybko wysylany. POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Profesjonalny sprzedawca

Czytelna strona, szybka dostawa, profesjonalnie zapakowane. Polecam
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Dziękujemy za świetną recenzję. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że spodobała Ci się nasza strona internetowa, szybka dostawa i profesjonalne opakowanie. Miłego dnia!

Super 10/10

Super zapakowane, wszystko w porządku, wspaniały wybór produktów
Ekspresowe tempo wysyłki. Towar zgodny z opisem. Polecam.
10 mar 2024

Dziękuję, POLECAM!

Dziękuję za pyszne produkty i błyskawiczną realizację:)
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy!
Kolejne zamówienie zrealizowane sprawnie i bez uwag.
Kompetencja , miła obsługa, uczciwość. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że podobał Ci się nasz serwis i doceniamy Twoje wsparcie!
Szybka dostawa, świetna obsługa klienta. Polecam
Produkty wspaniałe, świeże, szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę to doceniamy i cieszymy się, że nasze produkty, świeżość i szybka dostawa sprawiły, że Twoje doświadczenie z nami było wspaniałe.
AG
Brakuje mi przepisów na chleby
szybko i bezpiecznie
Odpowiedź ze sklepu BogutynMlyn.pl
Wielkie dzięki za pozytywne opinie! Doceniamy to, że możesz nam zaufać i zapewnić szybką i bezpieczną obsługę.