dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (204) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1377)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

10 gru 2023
Zamówiłam próbki karm (Naturea i Tribal) dla swoich pupili. Ceny uważam za bardzo dobre, tym bardziej, że karmy znikają w oka mgnieniu. Bardzo szybka wysyłka również wpływa na pozytywną opinię . Z pewnością do Państwa wrócę
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że ty i twoje szczeniaki kochacie Naturea i Tribal! Dążymy do zapewnienia najlepszych cen, szybkiej dostawy i najwyższej jakości produktów dla naszych futrzanych przyjaciół. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, by Twoje doświadczenie było przyjemne. Jeszcze raz dziękujemy za bycie lojalnym klientem - nie możemy się doczekać, aby nadal dostarczać Ci to, co najlepsze w żywieniu zwierząt!
12 cze 2023
zrobiłam pierwszy raz zakupy ale myślę, że jest to dobry, solidny i godny polecenia sklep, poradzą, solidnie pakują, sprawnie i miło obsługują a i też solidnie i miło dostarczają, polecam bardzo dobry sklep.
11 lis 2023
Karma super, wybrednej Tosi bardzo smakuje. Tuńczyk w przeróżnych zestawieniach pachnie i wygląda smacznie. Polecam. Wybór, zakup przesyłka wszystko na najwyższym poziomie
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję i za polecenie nas! Staramy się, aby nasze produkty były tak smaczne i apetyczne, jak to tylko możliwe, więc cieszymy się, że Tosi spodobał się Naturina. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że ponownie wybierzesz dlapsaikota.com
29 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Mają W ofercie to czego dla moich kotków szukam. Przesyłka dotarła szybko a ja będę częściej zamawiała w ,,dlapsaikota"
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji! Cieszymy się, że na stronie dlapsaikota.com udało Ci się znaleźć wszystko, czego potrzebujesz dla swoich kociaków. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasi klienci mają najlepsze doświadczenia z naszymi produktami i usługami, więc wspaniale jest słyszeć, że Twoje doświadczenie było tak wspaniałe! Z niecierpliwością czekamy na dalsze dostarczanie produktów, których potrzebujesz dla swoich futrzanych przyjaciół.
9 paź 2023
Karma cudowna konsystencja musu moje psy chorują na czystkę kupuje różne puszki z królikiem o niskiej zawartości tłuszczu ale to jedyne którymi się zajadaja
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z naszymi produktami dlapsaikota.com! Cieszymy się, że twoje piesek uwielbia Naturine. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
3 lip 2023
Szybka, miła obsługa, doradzająca podczas zakupów, odpowiedzialna i co ważne produkty dobrze i bezpiecznie pakowane, dziękuję i polecam ten sklep.
3 sie 2023
Ekspresowa dostawa, karma Yora naszej 8 miesięcznej lhasa apso bardzo przypadła do gustu :) Przydała by się płatność kartą :)
JO
Jadwiga O.
Wałbrzych
16 wrz 2023
Jak zwykle przy każdym zamówieniu wszystko OK. Sprawnie i bez jakichkolwiek złych uwag. Polecam z czystym sumieniem 👍👍👍
5 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję i dalsze wsparcie dlapsaikota.com! Miło nam słyszeć, że Państwa doświadczenie z nami było udane, a my staramy się zapewnić wyjątkową obsługę wszystkim naszym klientom. Doceniamy Pani rekomendację i mamy nadzieję, że nadal będzie Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
8 cze 2023

Super sklep

Sprawna obsługa, mimo braku jednej rzeczy która zamówiłam, szybkie uzupełnienie i wysyłka w kolejny dzień roboczy.
31 maj 2023
Fantastyczna obsługa. Szeroki wybór. Bardzo polecam.Zakupiłam InnoPet Premium Cozy stroller dla psiaka
18 lip 2023
Bardzo polecam. Bardzo szybka realizacja zamówienia oraz gratis dla pieska . Bardzo dziękujemy :)
5 wrz 2023

Wzorowa dostawa i obsługa - w przesyłce zawsze trafiony gratis dla zwierzaka.
5 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej dostawy i obsługi klienta! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zwierzak miał z nami przyjemne doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy spełnić te oczekiwania. Cenimy Państwa opinie i doceniamy czas poświęcony na pozostawienie recenzji.
29 sie 2023
Szybka dostawa, super produkt dziękuję
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że miał Pani pozytywne doświadczenia z naszą dostawą i produktem. W Dlapsaikota.com staramy się zapewnić satysfakcję klienta we wszystkich obszarach i cieszymy się, że byliśmy w stanie przekroczyć Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak miłej recenzji! Polecamy się na przyszłość.
13 sie 2023
Wszystko super polecam
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! W dlapsaikota.com staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że miał Pan z nami tak pozytywne doświadczenia. Naprawdę doceniamy Państwa cenne opinie!
30 sie 2023
Szybka realizacja
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą szybką realizacją zamówień. W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom bezproblemowe zakupy i zagwarantować, że ich zamówienia dotrą na czas. Doceniamy Państwa nieustające wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli realizować zamówienie.
4 maj 2023

Szczerze polecam

Natychmiastowa wysyłka, towar zgodny z opisem i świetny kontakt ze sprzedającym. Polecam!!!!!!!!!!
22 cze 2023
Polecam .Dobra karma jakościowo pies zadowolony to najważniejsze. Bardzo szybka dostawa .
14 lip 2023
Świetny kontakt, szybka realizacja zamówienia i gratisik dorzucony do dziewczynek 😃
1 lip 2023

Szczerze polecam

Świetna obsługa klienta, bezproblemowy kontakt i super szybka przesyłka! Polecam!
23 gru 2023
Szybka dostawa, produkty zgodne z opisem oraz bezpiecznie zapakowane :) Polecam!
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaoferować naszym klientom szybką dostawę, towary spełniające ich oczekiwania i bezpieczne opakowanie. To dla nas bardzo ważne, że nas polecasz - mamy nadzieję, że nadal będziemy wywoływać uśmiech na Twojej twarzy przy każdym zakupie!