dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (204) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1377)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

11 lip 2023
Rewelacyjny sklep, szybka dostawa, świetny wybor produktów doskonalej jakosci.
12 gru 2023
Ekspresowa dostawa zamówienie, dobry kontakt, prezenty do każdego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci szybką dostawę, dobrą obsługę klienta i kilka prezentów-niespodzianek! W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom doświadczenie, które jest naprawdę wyjątkowe. Miej oko na więcej niespodzianek od nas w przyszłości!
27 cze 2023
Próbki karm. Można zamówić troszkę i wypróbować, czy zwierz chce to jeść.
polecam, doskonaly kontakt, szybka wysylka. i tak niezawodnie o 7 lat.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy, że jesteś naszym lojalnym klientem od 7 lat i cieszysz się ze świetnego kontaktu i szybkiej wysyłki. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać Ci produkty, staramy się zawsze zapewniać najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dzięki!
16 gru 2023
Szybka dostawa. Bardzo dobre i konkurencyjne ceny do innych sklepów.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka dostawa i konkurencyjne ceny. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia i upewnić się, że mają dostęp do produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - naprawdę ją doceniamy!
10 lis 2023
Szybka wysyłka jak zwykle, a karma smakuje pieskowi jak żadna inna :)
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękuję bardzo za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twój piesek uwielbia naszą karmę Naturea i że nasza szybka wysyłka była na najwyższym poziomie. W dlapsaikota.com staramy się oferować najwyższej jakości karmę dla zwierząt domowych i niezawodne usługi wysyłkowe, aby upewnić się, że Twój zwierzak jest zawsze szczęśliwy i zdrowy. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami!
3 sie 2023
Produkty super jakości, dobry skład. Szybka wysyłka, polecam bardzo
12 lip 2023
Bardzo szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt z Panem właścicielem
7 lis 2023
Wszystko jes super . Czasem zawodzi logowanie na swój profil.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że podoba Ci się nasza oferta. Chociaż staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli płynne logowanie do swoich kont. Nasz zespół ciężko pracuje nad zapewnieniem naszym klientom bezproblemowej obsługi. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję i za bycie cennym klientem.
Błyskawiczna dostawa, duży asortyment, polecam serdecznie! 🤩
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Wielkie dzięki za twoją wspaniałą recenzję! Jesteśmy podekscytowani i dumni, że doceniasz nasz szeroki wybór i szybką dostawę. W dlapsaikota.com ciężko pracujemy, aby zapewnić wszystkim naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
23 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja, towar bardzo dobrej jakości!
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia. W Dlapsaikota dążymy do zapewnienia najlepszej jakości produktów i szybkiej obsługi, które spełniają potrzeby naszych klientów. Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
5 maj 2023
Dostawa zrealizowana szybko i zgodnie z zamówieniem.
12 wrz 2023
Wszystko super. Bardzo szybko otrzymałam przesyłkę
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że Państwa przesyłka dotarła szybko i że są Państwo zadowoleni z obsługi. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i terminową dostawę przy każdym zamówieniu. Doceniamy, że poświęcił Pan czas na przekazanie opinii - jest ona dla nas bezcenna!
25 maj 2023
Dobry wybór karm, bezproblemowe zakupy i wysyłka.
10 maj 2023
wszystko było dobrze zapakowane, szybka przesylka
2 lis 2023
Z uwagi na święta długa dostawa nie a tak O.K.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Przykro nam, że dostawa nie spełniło Twoich oczekiwań. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i chcielibyśmy, aby następnym razem było lepiej. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem!
5 maj 2023
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia.
24 sie 2023
Towar zgodny z prezentowanym. Szybka obsługa
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię i cieszymy się, że produkt był zgodny z oczekiwaniami. Doceniamy Państwa opinie, naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta. Dziękujemy, są Państwo cenionymi klientami dlapsaikota.com! Polecamy się w przyszłości.
10 lis 2023

Dobry produkt i dobry kontakt ze sprzedawcą
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Jesteśmy dumni z produktów, które oferujemy i obsługi klienta, którą zapewniamy. Staramy się być miejscem, w którym ludzie mogą znaleźć niesamowite produkty zoologiczne, które zaspokoją ich potrzeby i uczynią ich życie lepszym. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie - naprawdę je doceniamy!
27 sie 2023
Dziękuje, zaufałam Wam i nie zawiodłam się
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa zaufanie i miłe słowa. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze produkty zoologiczne. Cieszymy się, że podobały się Państwu nasze usługi i doceniamy Państwa pozytywną recenzję. Dziękujemy za Państwa wsparcie! Polecamy się na przyszłość.