dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (208) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1384)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

9 sty 2024

Paczka przyszła nie kompletna...nie…

Paczka przyszła nie kompletna...nie powiadomiono mnie o tym że jakiegoś produktu brak.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję i przepraszamy za niekompletny pakiet. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pełne doświadczenie zakupowe i przepraszamy, że tym razem nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę, aby pokazać Ci poziom jakości i troski, które wkładamy w każde zamówienie.
8 sty 2024
Jestem zadowolona z zakupów , profesjonalnie i szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy, że jesteś zadowolony z zakupu i szybkiej dostawy. W dlapsaikota.com staramy się zapewniać najwyższej jakości doświadczenia i miło nam słyszeć, że właśnie to robimy! Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie.
6 sty 2024
Duży wybór, dobre jakościowo karmy, bezproblemowe zamówienie i dostawa.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że nasz wybór, jakość i proces dostawy spełniają Twoje oczekiwania. W Dlapsaikota.com zawsze naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy przekraczać Twoje oczekiwania!
3 sty 2024
Błyskawiczna dostawa , wszystko super. :)
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i miło słyszeć, że to się opłaciło. W dlapsaikota.com wierzymy w zapewnienie naszym klientom najszybszej i najskuteczniejszej możliwej dostawy - Twoje doświadczenie jest tego dowodem! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - będziemy kontynuować dobrą pracę.
31 gru 2023
Ekspresowa wysyłka, upominki do każdego zamówienia
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa na temat naszej ekspresowej wysyłki i darmowych prezentów do każdego zamówienia. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń zakupowych i cieszymy się, że udało nam się to zrobić w Twoim przypadku. Będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że Twoje kolejne doświadczenie będzie jeszcze lepsze!
30 gru 2023
23 gru 2023
Szybka dostawa, produkty zgodne z opisem oraz bezpiecznie zapakowane :) Polecam!
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaoferować naszym klientom szybką dostawę, towary spełniające ich oczekiwania i bezpieczne opakowanie. To dla nas bardzo ważne, że nas polecasz - mamy nadzieję, że nadal będziemy wywoływać uśmiech na Twojej twarzy przy każdym zakupie!
22 gru 2023
wszystko ok ,szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Dążymy do tego, aby klienci byli zadowoleni z naszej szybkiej wysyłki i obsługi, więc cieszymy się, że doświadczyłeś z nami wspaniałych doświadczeń. Cenimy Twój patronat i mamy nadzieję, że wkrótce znów Cię zobaczymy!
17 gru 2023
Przysmaki wysokiej jakosci
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za uznanie! Na dlapsaikota.com staramy się dostarczać tylko najwyższej jakości smakołyki. Cieszymy się, że Ci się podobały!
17 gru 2023
Szybkość realizacji zamówienia,
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoją opinią. W dlapsaikota.com wiemy, jak ważna jest szybkość dla naszych klientów i staramy się zapewnić szybką realizację zamówień. Cenimy zadowolenie naszych klientów.
16 gru 2023
Szybka dostawa. Bardzo dobre i konkurencyjne ceny do innych sklepów.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka dostawa i konkurencyjne ceny. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia i upewnić się, że mają dostęp do produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - naprawdę ją doceniamy!
16 gru 2023
13 gru 2023
Szybka dostawa polecam
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko dostarczone. W dlapisaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów i doceniamy Twoje wsparcie!
12 gru 2023
Brak informacji ze strony sprzedawcy o etapie wysyłki, dopiero po zapytaniu z mojej strony.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że znalazłeś na naszej stronie to, czego szukałeś. Rozumiemy, że śledzenie Twojego zamówienia bez dodatkowych informacji może być trudne i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić jak najwyższą jakość obsługi i towarów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieć z Tobą kolejne wspaniałe doświadczenia!
12 gru 2023
Ekspresowa dostawa zamówienie, dobry kontakt, prezenty do każdego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci szybką dostawę, dobrą obsługę klienta i kilka prezentów-niespodzianek! W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom doświadczenie, które jest naprawdę wyjątkowe. Miej oko na więcej niespodzianek od nas w przyszłości!
10 gru 2023
Zamówiłam próbki karm (Naturea i Tribal) dla swoich pupili. Ceny uważam za bardzo dobre, tym bardziej, że karmy znikają w oka mgnieniu. Bardzo szybka wysyłka również wpływa na pozytywną opinię . Z pewnością do Państwa wrócę
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że ty i twoje szczeniaki kochacie Naturea i Tribal! Dążymy do zapewnienia najlepszych cen, szybkiej dostawy i najwyższej jakości produktów dla naszych futrzanych przyjaciół. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, by Twoje doświadczenie było przyjemne. Jeszcze raz dziękujemy za bycie lojalnym klientem - nie możemy się doczekać, aby nadal dostarczać Ci to, co najlepsze w żywieniu zwierząt!
8 gru 2023
7 gru 2023
polecam, doskonaly kontakt, szybka wysylka. i tak niezawodnie o 7 lat.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy, że jesteś naszym lojalnym klientem od 7 lat i cieszysz się ze świetnego kontaktu i szybkiej wysyłki. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać Ci produkty, staramy się zawsze zapewniać najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dzięki!